Wpis z mikrobloga

  • 0
@dx_xc1: @ahshitmen: nwm czy jest sens na jeden raz bawić się z darknetem, tym bardziej ze za dobry dostęp tez może nie być wskazany bo nie chciałbym mieć możliwości zamówić w każdej chwili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ahshitmen: No ciężko mi powiedzieć czy jestem podatny na uzależnienia czy nie, bo nie brałem nigdy

Docelowo chciałbym wszystko raz, może z wyjątkiem emki
  • Odpowiedz
@IceGuy z tych wszystkich substancji co wymieniłeś to tylko xan mocno uzależnia, MDMA i 2cb żeby się uzależnić musisz dłuższy czas walić a grzybki ponoć nie uzależniają
  • Odpowiedz
@IceGuy:

nwm czy jest sens na jeden raz bawić się z darknetem, tym bardziej ze za dobry dostęp tez może nie być wskazany bo nie chciałbym mieć możliwości zamówić w każdej chwili


Głupi nie jesteś. To już dobrze rokuje jeśli chodzi o możliwość znalezienia takich rzeczy, pytanie czy jeśli hipotetyczne byś znalazł to czy skończy się na 1 razie?

Nawet jeśli nie to nie byłoby z tym większego problemu poza xanem
  • Odpowiedz
  • 3
@Jakis_Leszek: @proszebardzo2: spokojnie XD prowadzę dość mało imprezowy tryb życia wiec raczej pixa na klubach mi nie grozi. A w domu samemu emki się raczej nie zarzuca. Wiec jak nie raz to i tak raczej mało. No i czytałem tez o przerwach kilkumiesiecznych lub nawet rocznych w razie czego
  • Odpowiedz