Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majkel91: przejedź co najmniej parę km, 'hamuj silnikiem' i sprawdź jak szybko ładuje się bateria. Jeśli ładuje się za szybko (subiektywnie) to może oznaczać problem. Możesz też podejchac do ASO, ale test baterii kosztuje co najmniej parę stów.
@Majkel91: Przy 260 bateria bedzie ledwo doatarta

Mialem CT z podobnym przebiegiem i do miasta i dookola komina to bylo super auta. Na trasy juz niestety nie.

Regularnie mam duzo priusow. Zwykle kundle po uberach i taksowkach. Czesto 400+ przbiegu i nie widzialem zadnego co by mial problem z bateria.

To bardzo trwale wozy
@Majkel91: Podobne.

Ja nim niedlugo jezdzilem ale to wczesniej to bylo auto mojego kolegi. Od nowosci prkatycznie. Polska dystrybucja.
Samochod absolutnie bezawaryjny pod kazdym wzgledem.

Tyle, ze wedlug mnie nie nadaje sie na trasy: spalanie, halas i brak komfrotu. Pozatym mega woz.

Auris to blizniak CT. To samo tylko gorzej wykonczone. Ale tez jest ich sporo z naszej dystrybucji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majkel91: Silnik jest identyczny jak w priusie 3 i aurisie 1 oraz 2. Do tego z drobnymi zmianami jest w nowej corolli i c-hr co pozwala na wsadzenie nowego silnika, ponieważ są bardzo drobne zmiany.

Awaryjność?
Bateria koszt regeneracji w zależności od ilości uszkodzonych celi to tak do 3 tysięcy złotych. Celi jest 28 w 14 parach i najczęściej środkowe pary ulegają szybszemu zużyciu. Nowa w aso 9-10k i biorą starą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majkel91: Okolice Katowic to ciężko mi powiedzieć, wiem tyle że sporo warsztatów ma problemy z hybrydami, bo panie prund kopnie i to technologia nasa jest. Znam jedynie z Wrocławia jeden dobry z opini z Krakowa i jeden z Bochni k. Krk.

Jeśli nie to pozostaje aso.

Jeszcze jedna sprawa, nie zostawiaj samochodu na trybie N, ponieważ możesz rozładować baterię trakcyjną. Wiadomo minuta to nie problem, ale kiedyś jeden warsztat mi rozładował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quizonmyface: Widzę, że masz lexa. Kwestia co masz do robienia. Zawsze możesz zadzwonić do Marcina z Bochni. Robi to z sercem, ale tak jak pisałem czasu ma mało zwykle.