Wpis z mikrobloga

Czuję dobrze człowiek, że bezmózgie beciaki i stronnicze mirabelki przegrały tą batalię. A tyle słów pocieszenia, tyle gróźb pod adresem faceta poleciało, taki spam na socialach. Białorycerzyki mnie obrzydzają. To podgatunek człowieka niewarty splunięcia. Nie potrzebują dowodów, nie potrzebują wyjaśnień. Pani każe, pies gryzie.

#metoo pokazało już nie jeden raz jak gówniany jest to ruch i jak chora idea, że laska tylko dlatego, że posiada tzipę może w social mediach bezkarnie oskarżyć faceta. Bez dowodów zniszczyć mu karierę. Obrzydliwe czasy i obrzydliwe kobiety a nasza wykopowa aferka to ukazała doskonale. Co prawda były też logicznie myślące mirabelki i im należą się brawa. Pozostałe tylko się ośmieszyły.

Wolfik już to pisałem w jednym poście gdzie zamieszczałem screen z rozmowy ze studiem ale jeżeli będziesz to czytać - a założę się, że tu włazisz pomimo bana, który zrobił mi dzień - to wiedz, że trzymam kciuki za to żebyś została pociągnięta prawnie do odpowiedzialności. W #!$%@? mam twoje problemy psychiczne, borderline, cięcie się, ćpanie. Nic nie usprawiedliwia bycia takim ludzkim odpadem.

#afera #aferatatuazowa #pieklomezczyzn #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
@Kenneth66: Gównianośc ruchu #metoo pokazała już sprawa Amber i Deppa, gdzie ruch się zaczął od niej a w batalii sądowej cały świat widział jak idiotka myli się w zeznaniach, kręci i udaje amnezję.

Oby @wolfkida dostała nauczkę, jeśli wszystko zmyśliła, bo trzeba być #!$%@? odpadem, żeby niszczyć komuś życie w tak nędzny sposób.
  • Odpowiedz
@valko77: Nikt nie wie jak było i o to chodzi. Cały problem tkwi w tym, że idiotka zamiast powiadomić policję albo nawet zwrócić mu uwagę i zaprotestować gdyby hipotetycznie do czegoś takiego doszło, to poleciała na wykop, oskarżyła go bez absolutnie żadnych dowodów, upubliczniła jego wizerunek i wystawiła na lincz przez tępe cipy i białorycerzyków o IQ poniżej 80 co jest przestępstwem. Na wykopie dostała perma. Mam nadzieję, że jeszcze gość
  • Odpowiedz