Wpis z mikrobloga

czm na tym zasranym #disneyplus jest tylko 1 sezon x-mężczyzn ;///

plus #przemysleniazdupy:
głupie to strasznie że nowego doktorka wrzucili tam miesiąc po premierze kinowej i gdybym o tym wiedział wcześniej to nwm czy wgl poszedłbym do kina
tzn pewnie tak bo wtedy jeszcze wierzyłem w kevina i byłem turbo nakręcony i zajarany i chciałem zobaczyć możliwie jak najszybciej
no i się trochę rozczarowałem
na thora tak czy siak chciałem iść bo wierzyłem w tiki-waciki i tym razem nie oglądałem żadnych spojlerów \;;;
no i obejrzałbym chętnie jakieś ładne efekty w imaxie xd
ale podobno też posysa a minął już miesiąc od premiery więc pewnie zaraz i tak wrzucą w internet więc szkoda hajsu mi ;/////

kevin o co chodzi co się dzieje
jak to jest że seriale potraficie zrobić #!$%@? w tej czwartej fazie (mam na myśli wandzię i lokiego, innych nie oglądałem póki co (no oprócz what ifa ale to trochę co innego i cholernie nierówny jest))
a filmy wszystkie po kolei tak bardzo ssą (tzn albo po prostu ssą tak obiektywnie jak np czarna wdowa albo są w najlepszym razie mocno średnie czyli też ssą względem oczekiwań jak np doktorek czy pajonk-człowiek) (no dobra eternalsów nie oglądałem ale patrząc na odbiór to szału raczej nie ma, podobnie cing cionga i on akat jest wg niektórych spoko więc może się okaże że w całej fazie zrobili jeden w miarę przyzwoity film heh)
i po co one tak #!$%@?ą skąd to ciśnienie żeby upchać w 2h coś co ewidentnie powinno trwać dłużej co by szkodziło dołożyć w tym thorze albo doktorze te chociaż 0,5h i jakąś np ekspozycję (nie wiem czy dużo by to dało w mom bo tutaj przede wszystkim sam scenariusz mocno posysał podobnie jak w nwh ale thor podobno mógłby zyskać gdyby pokazali więcej gorra i ogólnie jakoś spokojniej to poprowadzili)
i to nie jest tak że się zestarzałem i mnie to już nie bawi bo ostatnio w tv leciało civil war i bardzo przyjemnie mi się oglądało nawet pomimo dubinngu xdd

#marvel #avengers #disney #doctorstrange #thor #zalesie
  • 6
@Chodtok: Człowiek Chińczyk jak narazie najlepszy z tych ostatnich. Fajne postacie i może nie tyle co fabuła świetna, ale za to historia bardzo dobra. Nie wiem jak to określi lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ehhh no obejrzę pewnie w najbliższym czasie
ale wciąż szkoda że mom i nwh okazały się fanserwisowymi wydmuszkami bez fabuły (i thor też podobno zawodzi) i rodzi to we mnie bardzo poważne obawy czy nie spieprzą f4 albo x-menów albo avendżersów nowych ;////

@Tymariel:
@Chodtok: Wsm Strange'a lubilem bardziej za efekty wizualne niz fabulke wiec no nie narzekam, na Thorze sie bardzo zawiodłem bo robiony był w stylu Ragnaroka (który był super pod wzgledem humoru i fabuły) ale tutaj zbyt bardzo chcieli zrobic film smiesznym no i po prostu nie wyszło. Chinskie pierscionki bardzo mi podeszły i imo warto obejrzeć
na Thorze sie bardzo zawiodłem bo robiony był w stylu Ragnaroka


no to akat byłoby super bo to dzięki ragnarokowi zacząłem oglądać mcu i po obejrzeniu (prawie) wszystkiego uważam za jeden z lepszych xd

@Bekovsky:
Wsm Strange'a lubilem bardziej za efekty wizualne niz fabulke wiec no nie narzekam


no mom oglądałem sb w imaxie i było głośno i fajnie i łubudubu i akcja gnała więc nie rozkminiałem za bardzo w tamtym momencie i nawet dobrze się bawiłem
a jakbym nie oglądał wszystkich możliwych spoilujących wszystko trailerów (i kilku dałnów na wyk0pie nie postanowiło zaspojlować jeszcze więcej zaraz po premierze) to pewnie byłoby jeszcze duuuuuuużo lepiej
i tak