Wpis z mikrobloga

Można rozmawiać o homoseksualizmie, nawet gender/niebinarności, ateizmie,
ale zacznę z kimkolwiek otwartą luźną dyskusję, że skąd wiadomo czy
a) u nas w mediach nie ma propagandy nato, ue, globalizmu
b) Kaczyński to pierwszy polityk z dużą władzą, który raczej jest patriotą i mądrym człowiekiem
c) korupcja w usa i np. norwegii jest dużo większa niż w Rosji
d) Putin nie tylko nie jest szaleńcem ani psychopatą, ale jest jednym z dwóch obecnie żyjących liderów, których można określić jako poważnych (obok Xi Jinping)
e) György Schwartz, znany bardziej jako George Soros, nie wykorzystuje swojego majątku wcale nie do dobrych uczynków
f) TVP kłamie we wszystkim, a inne media niezależne od rządu np. TVN mówią prawdę, bo są "niezależnymi" przedsiębiorstwami
itd itp
po jednym zdaniu z ww. rozmowa bardzo się kwasi. Zawsze mówię jasno, że interesuje mnie tylko dyskusja, prawda nie robi mi różnicy, ja swoje sprawy mam trudności ogarnąć, za naprawianie świata jeszcze się nie zabieram ;]
  • 5
@NauczonyRoboty: unia europejska w której opozycja nigdy nie wygra jest fikcją. Wiesz że tam jest partia rządząca i "opozycja"? Wiesz ile kasy jest potrzebne żeby wygrała "opozycja"?

Zamiast "a" mogłem postawić przecinek.

Po krotce chodzi mi o to że parlament europejski jest jak PIS i korwin u nas...
Nie zmieni sie władza w parlamencie europejskim bo media w innych krajach podają papkę tych rządzących w unii...
Media działają tak jak mają
@Piskariota: ok, szybko tylko zacznę od

unia europejska w której opozycja nigdy nie wygra jest fikcją

w tym zdaniu piszesz, że fikcją jest nie wygranie opozycji - czyli prawdą jest zwycięstwo opozycji.

Po krotce chodzi mi o to że parlament europejski jest jak PIS i korwin u nas...

Nie zmieni sie władza w parlamencie europejskim bo media w innych krajach podają papkę tych rządzących w unii...

Media działają tak jak mają
@NauczonyRoboty: Polska jak wstąpiła do wspólnoty to Bruksela wyglądała jak prawdziwy "środkowy" rząd gdzie mieszały się różne partie i wspólnie decydowali... Pieniądze wjechały w jeden kraj na media, na drugi, na trzeci... Nie podoba mi sie hegemonia unii... To nie jest ta unia którą pamiętam jak wchodziliśmy do niej. A z tym prawem weta to chyba nie muszę nikomu tłumaczyć bo było po to stworzone abyśmy byli UNIĄ....

Na początku wojny