Wpis z mikrobloga

Hej, możecie polecić jakieś fajne zespoły na wesele co grają w Mazowieckim? Zależy mi, żeby nie grali disco polo i potrafili prowadzić zabawę, ale bez żadnych głupich i żenujących "tradycyjnych" oczepinowych zabaw. Da radę znaleźć coś sensownego do 10k teraz?
#wesele
  • 14
@kiszczak: jeden mi odpisał, że chcą 14k :D zespół wydaje się bardzo sensowny i pre je gdybym miał więcej $ to bym się nie zastanawiał, no ale. Siostra miała ślub i wesele w tym roku i mieli bardzo fajny zespół za 8k. Brałbym od ręki, ale to jest ich ostatni rok.
@kiszczak: wiesz, kwestia szczęścia, czasu i zapału. Można szukać długo, jeździć, słuchać i oglądać nagrania tygodniami i znaleźć spoko zespół za sensowny hajs, jak się poszczęści to da radę szybciej. Ja nie mam na to czasie, więc jestem w stanie zapłacić więcej, chociaż teraz to już nie jest więcej a po prostu rzeczywistość chyba xD
@Lempek: ja za to z drugiej strony, odradzam zespół Make Me Feel, miałem okazję być na ich weselu i goście raczej średnio się bawili, z resztą sama panna młoda trochę nosem później kręciła nosem i żałowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lempek: kurde jakie ceny, my na przyszły rok za naprawdę zajebisty zespół z 3 osobami 3500 płacimy xD fakty były takie po 6-7 ale 10 nam się nie zdarzyło. Ale to pogranicze opolskiego z dolnośląskim