Wpis z mikrobloga

@Stitch: Ja mam czerwoną koszulkę z napisem 93 na tyle i z mrówką w kasku na przodzie. Jak będzie black friday to będe zamawiał bluzę, koszulkę z nowej kolekcji. Może jeszcze plecak. A no i póki co to mam kask w malowaniu Marqueza. Szczerze mówiąc gdyby Marc przestał jeździć to nie wiem czy byłbym w stanie kibicować komuś innemu. Byłoby to jakieś takie... nie wiem.
Tiazz - @Stitch: Ja mam czerwoną koszulkę z napisem 93 na tyle i z mrówką w kasku na ...

źródło: comment_1659600374AJFOFXVcbuqm6AAgyrUFJ8.jpg

Pobierz
@Stitch: A dziękuję bardzo. Aż szkoda, że w malowaniu repsola nie kupiłem ale ono wychodziło w innym roczniku. A tamten rocznik miał już abs i ogólnie był gorszy niż poprzednik. Tak szczerze mówiąc to ze wszystkich 600RR to 2007/2008 to najlepsza RRka która wyszła. Liczyłem, że wyjdzie jakaś zajebista nowa 600RR, a Honda wyleciała z jakimiś drobnymi zmianami i z brakiem możliwości wejścia na rynek europejski ze względu na Euro5. Na
@Tiazz repsol wychodzić ori w 600RR tylko od 2013 :) i akurat nie zgodzę się. Najlepsze są 05-06. Są mocniejsze na kole i mają mocniejszy środek :)
@Stitch: @Stitch: A nie czasem od 2009 roku z absem?

Mocniejsze na kole? To w tej nowszej są wieksze straty? Bo 2007/2008 to jest PC40 i tam właśnie jest więcej mocy i są małe poprawki w silniku, motocykl jest lżejszy i ma elektroniczny amortyzator skrętu i zawieszenie upside down
@Tiazz o 600RR mógłbym pisać elaboraty, ale jestem w pracy teraz. Tak, dopiero od 2013. W 2009 dodali tylko abs i zmienili owiewki, bo była strasznie niestabilna. Z PC40 jest pewien paradoks. Na wale robi więcej mocy, ale na kole PC37 wypada o wiele lepiej. PC37 poliftowe tez ma UPD :) dopiero 2013 ma big postona