Wpis z mikrobloga

@gazowany_bubleh: teoretycznie nagrody powinny byc symboliczne by nie ryc lba dzieciakom wiec dla mnie git. Ale mam nadzieje ze poza odcinkami dostaja dobry % ze wspolprac i ze sa fair wynagradzani.
Uwazam, ze tylko naprawde mocne, wykanczajace odcinki powinny miec jakas wysoka nagrode typu te 100tys krokow Mortalcia.
  • Odpowiedz
@MrBeast: bardziej mi chodziło o sam wydźwięk jak powiedzieli ze nasz sponsor ufundował nagrode 300 zł a z drugiej strony friz podczas daily tez nie oszczedzał na nagrodach i jakos nikt nie mial to tego problemu
  • Odpowiedz
@corryand: na pewno są co widać po tym jak teraz traktują kasę a jak kiedyś, każdy zakup rozważali z menadżerką, pytali co mogą kupić itd, teraz po prostu kupują jeśli coś chcą pewnie płacąc za swoje. Widać że pierwsze miesiące mieli na pewno gorsze pod względem finansów.
  • Odpowiedz
@raitopl: kilka odcinkow pompowanych komentarzami o dmuchare zwróciło jej koszt w zasięgach, co nie zmienia faktu ze była niepotrzebna jak większość rzeczy na które Marta wydaje kilkaset złotych co jakis czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz