Wpis z mikrobloga

Przez nostalgię obejrzałam całe LOSTy. Serial zestarzał się dobrze ale nie jest tak świetny jak się go zapamiętało. Kiedyś bym dała za całokształt 7/10. Teraz dam max 5/10. Te ucięte wątki. Ten element boskości i mistyczności matko bosko. Piękna to była historia.


#mangowpis #anime #rozowamanga #lost
Pobierz StrangeGem - Przez nostalgię obejrzałam całe LOSTy. Serial zestarzał się dobrze ale n...
źródło: comment_1659533545g3RszbGR4VmiHjv994DAUp.jpg
  • 11
@Medonix: @patrykw96: Było dokładnie wytłumaczone czemu kobiety nie mogą rodzic i skąd to się zaczęło? Taki przykład z góry. Ogólnie wiele rzeczy zostało strefa domysłów. Czemu mis polarny znalazł się na pustyni? Ja wiem ze był teleportowany no ale jest to takie z domysłu.
Czemu nie można wsadzić metalowych rzeczy tam gdzie Ben wsadził? Tak bo elektro magnetyzm.
@patrykw96: No ej ale to nie jest wciąż w serialu. Serial się kończy na 6 sezonie i tyle. To jest takie usprawiedliwianie. Ja rozumiem że był plan żeby to wytłumaczyć ale wciąż that is missing.
@StrangeGem no muszę przyznać rację, często ludzie pytali tutaj o jakieś oczywistości (zwłaszcza gdy wpis poleciał w gorące), ale te kwestie rzeczywiście nie zostały do końca wyjaśnione w serialu

chociaż większość można było się domyślić, a ten odcinek specjalny tylko wszystko potwierdza, lepsze to niż nic, nie ma się chyba co czepiać
@patrykw96: Dobra a czemu akurat dym nie mógł przejść przez to pole dźwiękowe było gdzieś? Bo dym nie ma uszu niby rezonans można by podciągnąć itd. Czy źle zrozumiałam i inny był cel tego drugiego płotu stawianego w 6 sezonie?

Nawiązanie do prochu też jest takie kurde no niewytłumaczone czemu sypali prochem w około domku Jacoba. Skoro oni się nie mogli zabić nawzajem?

Obejrzałam ten odcinek. Faktycznie prostuje pare domysłów ale
@StrangeGem
"W folklorze mówi się, że Złe Duchy nie mogą cię skrzywdzić, gdy jesteś w kręgu. Prawdopodobnie stąd pomysł pisarzy Lost"

A co do płotu to równie dobrze można zadać pytanie dlaczego dym po prostu nad nim nie przeleciał. Cóż, osobiście nad takimi szczegółami się nie zastanawiałem, scenarzyści musieli wprowadzić jakąś ochronę przed dymem i w sumie tyle. Gdyby nie było żadnej ochrony to dym mógłby tam po prostu polecieć i ich
@patrykw96: Też myślałam czemu nie przeleciał ale no już weźmy się nie czepiajmy. Tylko ten proch wiesz my wiemy ale może jest jakaś inna zasada bo przecież prochy były ważne dla Jacoba żeby mógł skończyć służbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)