Wpis z mikrobloga

Ogólnie ciekawa sprawa z tym pozwem, nitro o wiele wcześniej zniesławił i pomówil Murana. Na jego miejscu zastanowilbym sie czy to dobry pomysł, bo pewnie pojdzie pozew wzajemny. Plus warto przypomniec, że Muran dysponuje dość szerokim materiałem dowodowym, czyżby Nitro drugi raz mial #!$%@?ć sprawę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 28
@oliwier223: Przez ostatnie dni Muran sam na siebie zbiera świetne dowody :) Wstarczy zerknąć na jego storki + sąd trochę inaczej spojrzy na taką sprawę, mają konflikt między sobą- Muran miesza w to Nikosia i Sandrę więc stricte ich obraża i naraża w przyszłości na jakieś nieprzyjemności. To dziecko, zawsze będzie inne spojrzenie na to jak na to że obraził starego przygłupa. Czyżby jednak Muran zapłaci? ( ͡° ͜ʖ
@uubus: żandego nikosia nie obraża, a to że mówił na Takefucka szwagier to nic nie znaczy, co do udostepniania tresci, ktorą dostaje od widzów to może sobie udostępniac, porównywanie nikosia do takefucka nic nie znaczy XD Sergiej jedynie co to moge zyczyc Ci powodzenia w przewaleniu sprawy XD
@aphil: no niestety znów miss, nie uważam że Nitro jest ok, natomiast to co odstawia w ostatnich dniach Wasz idol? xD co to kur*&% jest? Ile on ma lat? Nitro też nie jest święty ale ma nie wiem, 25 lat? xD Głównie toxic był jak miał jakieś 17-19 lat? Niech napije się ten kto tak się nie zachowywał xD lol
o czym tu rozmawiać, fani Murana xD jak będziecie w jego wieku zrozumiecie, narazie dalej przerzucajcie ten piasek w piaskownicy :)
Głównie toxic był jak miał jakieś 17-19 lat? Niech napije się ten kto tak się nie zachowywał xD lol


@uubus: utwierdziłeś mnie w przekonaniu ze fani mleka to ameby umyslowe xD
@aphil: może tak, ja do nich nie należę :) za to nie wiem jak nazwać fanów Murana xD pomożesz jakieś określenie na siebie wymyślić? Ameby umysłowe myślę ciut przy słabo
@aphil: broniące? Pisałem co myślę o nich dwóch. Konto założyłem po wczorajszej paradzie upośledzenia murańskich na cage- padło stwierdzenie o wykopie więc wpadłem zobaczyć :) i widzę jednak ludzie mieli rację, pełno tu małpek internetowych jak Murańscy i ich fani xD bez obioru. Bezsensowna dyskusja, idz oglądać storki idola, z kucykiem w dłoni.
dobrze, zatem zostańmy przy tym że go bronię, taka właśnie jest gadka z Murańskimi i ich idolami xD fajnie spróbować na swojej skórze jak to jest, użerać się z jak to powiedziałeś? Ameby?