Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Zamek miał zniknąć w ciągu kilku minut a wisi wraz z kryjówka do teraz. Ładne ilości musieli tego nasrac. Ludzie rzucający się z myślą o szybkiej odsprzedaży z zyskiem muszą być zawiedzeni xd #lego
  • 23
  • Odpowiedz
@Strzalka: niestety tego sie obawialem i przecieki z montowni Lego okazaly sie prawda ze natłukli tego zamku ogromne ilosi. limit 3szt na zamowienie juz daje info ze jest tego sporo. pytanie jak rynek sie nasyci? kwota dla nie-inwestora jest dosc zaporowa, fani Castle kupia, inwestorzy juz zapakowani po kule, pozostaje obserwowac:) zamek bedzie mial dluga ekspozycje sklepowa (najprawdopodobniej 2025), takze beda jeszcze nie jedne fajne promki, byc moze z limitowanymi
  • Odpowiedz
@QBalu: tzw. golenie januszy, zamek za moment powinien byc niedostepny na sklepie Lego (byc moze nawet jutro, ale ciekawe czy dadza zgarnac 2 gratisy pod zakup), tak zeby wywolac efekt niedostepnosi. Osoby ktore nie siedza w temacie dowiedza sie ze jest jakis zamek ale na Lego nie jest dostepny to byc moze poszukaja na olx i ktos sie polasi za 2,5k - ale umowmy sie, to nie jest sezon przedswiatezny
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Heh gruby balet milordzie.... mnie trochę dupa piecze bo wysiedziałem do tej pierwszej i wziąłęm 2. Oczywiście z myślą by jeden pchnąć dalej... No nic po prostu odeślę ten z pogniecionym kartonem bo wiadomo jak Lego wysyła...

...ale to jest nic. Jakaś laska, się w nocy chwaliła na grupach, że już 3 dorwała i foresty dostała itp. Parę minut po północy a wiadomka od pierwszej szły. Tak się zapierała,
  • Odpowiedz
Tak zapytam. Czy Waszym zdaniem cena jest adekwatna do calosci ? Kurze 1800 za taki zamek ? Niby 4tys klockow ale jednak...p
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: niestety poniewaz ja jestem zwolennikiem szkoly niskich dropow i unikatowoscie setow. wtedy zabawa w inwestowanie/kolekcjonowanie ma wiekszy sens. jak jest cos trudno zdobyc - wiekszy fan. ale bedzie jak piszesz - jeszcze szczytem by bylo jakby ten set wpadl do szerokiej dystrybucji
  • Odpowiedz
@dziabonq: oplacalnosc zostala juz nawet przeliczona i wychodzi ze do standardowej ceny dorzucili dodatek "inflacyjny" - w przeliczeniu na klocek nie jest rozowo ale tutaj glowna role gra sentyment. starzy fani kupiliby gdyby bylo i po 3k.
realnie set powinien kosztowac ok 1500zl - po starych cenach to i z 1300 ale to juz piesn przeszlosci i pozegnalismy sie z takimi cenami.
  • Odpowiedz