Wpis z mikrobloga

Chciałem się rozpisać ale nie ma sensu, obejrzałem cage i przeczytałem komentarze na tagu i mogę stwierdzić że,
Największymi hipokrytami i #!$%@? w tym wszystkim są wykopki jak zwykle XDDD
Plujecie na nitra, ze wyzywa ludzi, (papieża XDD -jaca mocno nie into internety) itp. A sami to robicie i potem szczujecie jednego cymbała(jacusia) na innego ku własnej uciesze.

Wy się #!$%@? zastanówcie nad sobą.

Oczywiście plus za dymy bo sam to śledzę i mam niezły ubaw ale #!$%@?ą mnie niektóre wykopki jak czytam tu komentarze.
#famemma
  • 7
via Android
  • 8
@rexxaris Ja czytając te komentarze na tagu odnoszę wrażenie, że część wykopków właśnie popiera to co robi jaca i nagle nitro zły jakby był niewiadomo jak szkodliwy w internecie czy nawet poza nim. Mam wrażenie że ci ludzie nie kierują się czystą rozrywką tylko bardziej zawiścią i chęcią zniszczenia kogoś i im to sprawia radość a to już nie jest zdrowe.
@rexxaris: no wlasnie jest problem, bo jak czytam niektore tu wpisy, to wiekszosc nie robi tego dla beki a autentycznie stoi po stronie tego psychola Murana. Kumam ze mozna nie lubic Nitrozyniaka ale trzeba byc naprawde podlym by stac po stronie tej "Besti z Walcza".
@Quenas: doklanie, ten tag jest przepelniony zgnilymi ludzmi bez zycia
@Quenas: zgadzam się, najwieksza patologia, uposledzenie umysłowe, oraz bycie chorągiewami - zapewniają wykopki w wiekszosci, przeciez to jest pośmiewisko internetu a nie elita xD nie licząc oczywiscie jednostek fajnych ludzi xD poza tym to #!$%@? które irl chodzą z głową w dól i kciukami w spodniach XD