Wpis z mikrobloga

Czy komus naprawde szkoda Nitro i jego dzieciaka? Mi wcale. Owszem dzieciak niczemu winny ale to jest KARMA. Tyle razy co na strimach slyszalem jak wyzywa ludzi, zyczy im smierci i ich rodzicom, zyczy raka. To jest ku.. tak okrutne ze powinien wreszcie za to poniesc konsekwencje albo tzw. #!$%@? albo prawne. Moze tyle miesiecy aresztu co dla kamerzysty i wysoka kara finansowa i odszkodowanie dla poszkodowanych zrobiloby robote.
On niszczyl innych i ich rodziny teraz to do niego wrocilo. Zreszta wszyscy zobaczycie na jakiego patusa wyrosnie ten dzieciak. Juz widac na strimach, ze ojca bije i mu grozi. Jak on pojdzie do szkoly to dopiero bedzie tyrany przez dzieci ale nie za to ze ojcem jest niby Takefun ale za to co zobacza co Nitro #!$%@? w necie. Dzieciak jak obejrzy albo bedzie sie wstydzil za ojca i go znienawidzi albo bedzie jeszcze gorszy od niego, zepsuty od dziecinstwa.
#famemma #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak #wardega #boxdel
  • 32
@corryand: kiedyś były pranki i eksperymenty społeczne jako karta wybielająca zachowanie influ #!$%@?ące/zaczepiające/wyzywające innych, mogli robić wszystko a potem it's a prank bro, to był tylko żart. Mi to przypomina to co robi nitro, mówi co chce, patrzy co mu ujdzie a co nie i jak jest przypał to tłumaczy że to tylko żart, taka postać, ironia.
@corryand: ale ty nie zrozumiałeś chyba tego, co napisałem ja i inni. Rodziców sobie nie wybierasz. Chłopaczek ma 8 lat, co ma zrobić, z domu uciec? A to, że nitro mu życie zniszczył i nadal niszczy to inna sprawa. Ale czemu jest winny dzieciak, w dodatku taki, który nie może za siebie odpowiadać i nie może się bronić?
@corryand: no oczywiste jest że to nitro jest odpowiedzialny za hejt, który spadnie na dzieciaka. Nitro prowadząc tak toksyczny kontent powinien sobie zdawać sprawę z tego, aby swojego syna nie promować. To że jego syn będzie w internecie to inna kwestia bo za 10/15 lat wszystko się zmieni, lecz promowanie/monetyzowanie nikodema dzisiaj jest w szkodliwe długofalowo. Te dzieci co dzisiaj go bronią to z tego wyrosną, natomiast hejterzy zawsze zostają, co