Wpis z mikrobloga

Gamers!

Da się to odzobaczyć? Trzy odcinki oglądałem jakoś przez 4-5h, bo bez zatrzymywanie się nie dało. Długo się zmuszałem, żeby odpalić czwarty, ale jednak nie dałem rady. Czy jak to wychodziło to przypadkiem nie był na to hype? Mam nadzieję, że mnie pamięć myli, bo nie wiem jak o zdrowych zmysłach można przez to przebrnąć.

#animedyskusja #anime
  • 7
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: imo nic nie straciłeś, ja miałem w pamięci, że było o tym anime głośno jak wychodziło, a że wtedy tego nie oglądałem, to myślałem, że jest chociaż trochę interesujące. Na oceny niestety nie spojrzałem i to był błąd. No cóż, drop, i szukamy czegoś innego. Może się w końcu za Kaguye z zeszłego sezonu zabiorę, ale jakoś nie mam motywacji żeby to odpalić.
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: yofukashi no uta oglądałem, zatrzymałem się w połowie trzeciego odcinka, ale pewnie nadrobię, isekai ojisan zamierzam na pewno obejrzeć, ale nie wiem czy robić to na bieżąco czy poczekać już na całość, a made in abbys musze najpierw poprzedni sezon obejrzeć, bo nie wiedziałem.
  • Odpowiedz
@LuK1337: Żadne pieniądze świata by mi nie wynagrodziły tego trudu, chociaż z drugiej strony jakby udało mi się to obejrzeć do końca, to myślę, że mało który tytuł stanowiłby dla mnie jeszcze jakiekolwiek wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz