Wpis z mikrobloga

@xioner19: "Do ~1000 zł" więc słuchawki za 500 zł też wchodzą w grę, budżet ogólnie jest sprawą drugorzędną dla mnie. Szukam po prostu dobrze wykonanych słuchawek gdzie plastik nie będzie trzeszczał po 2 miesiącach użytkowania i które mają solidną baterię a przede wszystkim będą wygodne.
AKG K702 i Sennheiser HD560S


@xioner19: Oba modele są przewodowe

@r0xize: Też takich szukam od jakiegoś czasu, bo będę musiał w końcu wymienić radiowe Sennheisery na coś z Bluetooth i jest słabo, najlepiej wypada chyba kupno czegoś co ma wymienne pady i dokupić pady welurowe, bo z welurami w standardzie to nie udało mi się nic znaleźć
Audio-Technica ATH-M50xBT


@xioner19: Dzięki, sprawdzę je dzisiaj.

@xioner19 @LiczbaPi a co sądzicie o Bose QC 45? Welurów oryginalnych nie ma ale patrząc po filmikach na YT to wymiana nie jest ciężka a welurowe pady można dokupić i mają całkiem okej opinie.
@r0xize: Właśnie boję się o te welury jeśli nie ma oryginalnych, kupowałem wcześniej nieoryginalne nauszniki do Philipsów i uniwersalne do Sony i żadne nie spełniały roli, albo były tragicznej jakości albo rozmiarem nie pasowały i chodziły luźno, przez co cały czas trzeba je było przekręcać żeby dobrze leżały i trochę mnie to wkurza, bo mam w szafce kilka zestawów słuchawek które są dobre, tylko nauszniki się posypały i nie mogę znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r0xize: Nie wiem jak 45, ale mam jakieś dwa lata q35 mark 2 polecam bardzo, wygłusza otoczenie i gra bardzo fajnie. Jeśli chodzi o ANC i dźwięk to z czego co wiem 45 mają lepsze. Co do welurowych to niestety gorzej tłumią dźwięk, więc raczej typowo do użytku w ciszy i o konstrukcji otwarte albo półotwartej. Chociaż może w połączeniu z ANC jakoś to będzie dawać rade, jeśli da się gdzieś