Wpis z mikrobloga

Skróciłem "zabawę" bo dendrofag wybił wszystkich zawodników. Zestawiać sorka czy dendrofaga z kimś innym to każdy zna wynik ¯\_(ツ)_/¯

Liczyłem na starcie wojny z sorkiem, ale bóg chciał inaczej. Może będzie jakiś drugi sezon z leszczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6/6

Wieczorem jeśli będzie duża przewaga głosów dla któregoś z zawodników (jak nie to jutro) wstawie statystyki

#pojedynkiszurow #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #bekazpisu #bekazkatoli #glupiewykopowezabawy
V.....e - Skróciłem "zabawę" bo dendrofag wybił wszystkich zawodników. Zestawiać sork...

źródło: comment_1659421430V3gefUI6SAkHmFziCj6xoI.jpg

Pobierz

Kto jest większym szurem?

  • dendrofag 61.6% (98)
  • sorek 38.4% (61)

Oddanych głosów: 159

  • 14
  • Odpowiedz
@Vosemite: Fanatyk religijny twierdzący, że zniszczenie warszawy to kara za aborcję VS. fanatyk polityczny, któremu jakby Janusz kazał jeść własne odchody, to by mówił, że to zdrowe i pożywne.
Ciężki wybór...
  • Odpowiedz
@Vosemite: ale o #!$%@? tu chodzi? Wgl myślałem, że mam zablokowanego dendrofag, ale sprawdziłem i nie. Mam tylko zablokowane tag #mirkomodlitwa i wycina mi całą jego aktywność. Typa nie widziałem na wykopie od kilknastu miesięcy, mimo, że nick i odchylenie kojarze. Jakim cudem wygrywa wszystkie pojedynki? Nie mam pojęcia
  • Odpowiedz