Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? w 2014 roku dałem za takiego samego 8k silnik rocznik ale przebiegu to miał wtedy realnie pewnie 400k no ale auta wtedy miały przebieg w każdym komisie 190k a tu 165k xddd. Idź pan w #!$%@? jakbym osobiście od jakiegoś wujka Hansa z Niemiec nie kupił takiego egzemplarza to wiem że takich nie ma xd a już szczególnie u handlarza
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja kupilem w 2012 za 10 tys i był to szrot w #!$%@?

kumple kupowali golfiny po 7 tys wtedy i też jezdzily jakos. Teraz dac dyche za golfa 4, szok


@Argonzz: Tak i golfa zajechalem po roku (pierwsza auto) w 2013 kupilem e46 za niecale 11tys, jedna z najslabszych benzyn to byla 1.9 120km czy cos. miala wtedy 14 lat
To auto ciągle sie yebalo, akcja z uczelka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F1A2Z3A4: nie, z anonimowych, bo jak kupi to będą się śmiali, jak z tego, co kupił sejczento za grubą kasę, był tutaj taki ananas na wykopie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak by to było jakieś R32 to tak :D z tym, że ze te wołają 80-100K xd
Takiego zwykłego golfa na niemieckich blachach w benzynie bez gazu i bez silnika (1.6 nie dość że nie jedzie to awaryjny i bierze olej jak ople) 2-3K maks po nowych cenach, jak wszystko sprawne świeże opony itd i jeszcze właściciel opłaci rejestrację, tyle ja mógłbym zapłacić i ani 1zł więcej.

Jak by to
  • Odpowiedz
Przecież on realnie ma pewnie z 465 przejechane, czyli tyle, ile te golfy za 5k.


@Zielony34: IMHO nie, moja mama ma fiestę z '98, auto od 2001 w naszych rękach kupione przy jakichś 40 000km, przy czym ona sama przez 20 lat zrobiła nią 70 000 xD
Licznik się przekręcił (bo ma tylko 5 miejsc i aktualnie przebieg to niewiele ponad 10k)
Tyle, że ja w życiu nie pozwolę sprzedać tego
  • Odpowiedz