Wpis z mikrobloga

KETER czy QBRICK? Zestawik na narzędzia dla elektryka. Chodzi o zestaw kilku skrzynek narzędziowych. Na pewno będę na nim siadał, stawać rzadziej, ale może się zdarzyć. QBRICKA za niecałe 400zł mam mega zestaw, do ketera trzeba trochę dołożyć warto? Jakieś inne marki?

#narzedzia #elektryka
  • 52
@Pajonkek robi takie wrażenie i trochę jest ale wożę wieżę czasami wysokości 1,5 metra całkowicie obciążona (czasami przeciążona) ze ciężko z tym jeździć i do dzisiaj działa prawidłowo.
@Pajonkek dlatego jakbym dzisiaj kompletował zestaw to bym wybrał Keter Connect ze względu na szuflady i organizery. Connect ma też skrzynke na elektronarzędzia więc jest kompletny. Musiałem zrobić adapter bo od roku miałem cały komplet Keter Gear za 1000 zł i nie chciałem z niego rezygnować.
@Pajonkek problem z Connectem jest taki że nie ma go w marketach budowlanych więc nie można go pomacać. Raczej trzeba zamawiać ze strony Ketera lub narzędzia.pl
@Vojak: z allegro też można? czy tam mogę nadziać się na jakieś inne wersje opisane jako connect? Czymś jeszcze różni się connect od gear niż "masywnością"?
@Vojak: na obydwu stronach co podałeś jest straszna bieda z wyborem keter connect-a. Dziwne że na stronie ketera nie mam możliwości "złożenia" własnego wózka, jedyne co mogę wybrać to podstawę z organizerem, którego nie potrzebuje (wolałbym cantelivera zamiast tego małego)
@Pajonkek: allegro też jest OK - nie ma podróbek tego systemu. Pamiętaj tylko by w nazwie było słowo Connect bo występują starsze rodzaje organizerów, które nazywają się Cantilever i wyglądają identycznie jak te z serii Connect ale nie mają konektorów do łączenia.

Polski Keter to tak naprawdę tylko dystrybutor kryjący się pod inną nazwą firmy - szału nie ma z ich stroną, często są braki na ich stanie magazynowym.

Przy czym
Vojak - @Pajonkek: allegro też jest OK - nie ma podróbek tego systemu. Pamiętaj tylko...