Wpis z mikrobloga

@Izanagi013: Kolego opanuj sie. Twierdzisz ze roznic nie ma a sa. Ekran oled, hdr, jasniejszy obiektyw tylnym aparacie. 5g dla mnie ma znaczenie bo czesto uzywam iphone jako hotspota do macbooka. To ze tobie cos roznicy nie robi nie znaczy ze nic sie nie zmienilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdfghjkl: Napisałem, że różnią się aparatem, ekranem, a 5g w Polsce działa tak samo jak LTE, więc różnicy nie zobaczysz.
Jak jednak masz hajs, to po prostu kupuj najnowszy, a nie patrz na stare. Nowy będzie miał zawsze trochę lepszy ekran czy aparat. Ale nie potrzebujesz tego wszystkiego, by zobaczyć, że system jest bardzo ograniczony.
@asdfghjkl: Nie znasz się kompletnie, ale wiesz lepiej xD
Poprzez ograniczony mam na myśli, że wiele podstawowych rzeczy nie działa na iOS, jak chociażby automatyczne robienie kopii zapasowych danych aplikacji, wysyłka automatyczna zdjęć na chmury inne niż iCloud, brak możliwości odblokowania przez bluetooth oprócz apple watch, czy brak możliwości korzystania z innej przeglądarki, niż ich własna safari, która jest upośledzona, gdyż nie radzi sobie z wieloma stronami i odtwarzaniem filmów.
@Izanagi013: Od chyba dwoch lat mozna ustawic inna przegladarke jako domyslna. Tam gdzie ty widzisz plusy ja widze wysylanie moich danych do korporacji ktora slynie z tego ze spienieza dane uzytkownikow. Tam gdzie ty widzisz ograniczenie ja widze bezpieczenstwo. Nie dogadamy sie bo widzimy sprawy inaczej w sposob fundamentalny. Z safari to chyba zatrzymales sie z 5 lat temu xD taki z ciebie ekspert
@asdfghjkl: Ziom, pokazałeś tylko jak bardzo nie znasz się, ale musisz się wymądrzać.
Owszem, może i są inne przeglądarki niż safari do pobrania, ale żadna z nich nie ma możliwości korzystać ze swojego silnika, tylko z Web View safari, czyniąc je swoistymi nakładkami na safari.
Możesz myśleć sobie, że chodzi o bezpieczeństwo, ale w rzeczywistości chodzi o anty konsumenckie zniechęcenie do korzystania z aplikacji w przeglądarce i zachęcaniu słabym działaniem przeglądarki