Wpis z mikrobloga

Białystok długo trzymał się na pozycji lidera, lecz Łódź, mimo niepogody, zdominowała go i zajęła jego miejsce.
Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach to: 46,800 l

Wraz z RCKiK w Łodzi zawitaliśmy pod Manufakturę, a ogłoszona wcześniej przez nas akcja od samego startu cieszyła się dużą popularnością. To efekt wysłanych SMS przez Centrum, naszych udostępnionych plakatów, widocznego z daleka ambulansu wzbudzającego zainteresowanie? Oby wszystko po trochu.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszając przechodniów do naszego ambulansu, za moimi plecami wszystko działo się samo. Cieszył mnie fakt, że musiałem kilka razy wejść do środka, aby przygotować kolejne pakiety dla dawców, którym chcemy podziękować za ten wspaniały dar.
Dziękuję Mirkom za odwiedziny i podzielenie się krwią - uratujemy dzięki temu niejedno życie. ()
Łącznie, wspólnymi siłami, zebraliśmy 15,300 l czerwonego leku, co jest wynikiem na prawdę bardzo dobrym mając na uwadze czas rejestracji, który był dość krótki. Jednak 3 godziny wystarczyły, aby wykręcić tak dobry wynik. Gdyby nie spóźnienie kilku osób można byłoby pokusić się o przebicie bariery 40. osób, które oddały krew. Może w Janowie lub Krakowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z wypełnioną ankietą do autobusu weszły 44 osoby, niestety nie wszyscy mogli tą krew oddać i finalnie licznik zatrzymał się na 34 donacjach.

Jestem wdzięczny wszystkim za to, że mój powrót w tą fatalną pogodę do Poznania mógł być milszy o myśli związane z udaną akcją pod Manufakturą.()
A już 06.08 widzimy się w Janowie Lubelskim, w parku rekreacji ZOOM od godziny 10:00
Będę czekał! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #lodz #polska #ciekawostki #podroze #lublin
BarylkaKrwi - Białystok długo trzymał się na pozycji lidera, lecz Łódź, mimo niepogod...

źródło: comment_1659347787ggvnLP00CjxbtTK8TnNPCL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi:
1. Zawsze myślałem, że jesteś kobitą xD
2. Czy w trakcie tych akcji wręczane są jakieś upominki po donacji? Chętnie wybrałbym się do Chorzowa 02.10, ale mój nosaczowy instynkt nie wie czy się opłaca specjalnie wybierać się tam zamiast podejść w dogodniejszym terminie do pobliskiego RCKIK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rales: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest nas wiele - również kobietę mamy w składzie

Oczywiście, że tak. Kilka postów wcześniej wrzuciliśmy zawartość torby z upominkami dla dawców na naszych akcjach. Kody rabatowe, skarpety, żelki, brelok... to wszystko może być Twoje (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: tak z ciekawości - jest sens oddawać krew grupy ab rh+ (przyjąć mogę każda krew, ale oddać tylko swojej grupie)? Jak patrzę po stanach magazynowych to prawie zawsze jest full tej krwi, no i stąd pytanie (wiadomo, że lepiej oddać niż nie oddać), ale czy ta grupa przypadkiem i tak nie jest oddawana w ogromnym nadmiarze?
  • Odpowiedz
@eleg: O ile Centra nie wstrzymują przyjmowania tej grupy zawsze jest sens. Tworzone leki osoczopochodne albo zużywanie zapasów na bieżąco nie będą widoczne dla Ciebie (niestety...) ale i ta grupa jest non stop potrzebna.
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: Dzięki, bo właśnie miałem czasem wątpliwość czy nie marnuje swojego i czyjegoś czasu, ale o lekach nie pomyślałem. To będę kontynuował ;)
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: "finalnie licznik zatrzymał się na 34 donacjach”
A czy w Białymstoku nie mieliśmy 37 donatorów? Z tego co pamiętam tyle (lub 38) pakietów wydaliśmy. Oczywiście mogę się mylić, nie jestem alfem i omegiem ;)
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: a jednak! Białystok stronk!
( ͡ ͜ʖ ͡)

38 donacji rzondzi!
I mocno gratuluję wszystkim donatorów z Łodzi i innych oddających miast.
Pamiętajcie! Każda kropla się liczy :)
  • Odpowiedz
@smutny_login: nie tysięcy, ponieważ użyty został przecinek, a ten jest separatorem dziesiętnym. Nie użyto spacji niełamliwej, więc nie jest to liczba pięciocyfrowa, a więc nie liczymy tych litrów krwi w tysiącach ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz