Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Nie określam się ani jako natalista czy antynatalista (chcesz mieć dzieci - miej, nie chcesz - nie miej) i tak szczerze to nie przeszkadzają mi te plakaty. Obiektywnie ich przekaz jest pozytywny, w przeciwieństwie do plakatów promujących jakieś polityczne antagonizmy (nie jeździj samochodem na złość Putinowi (sic!)) czy polskie komedie "romantyczne" głoszące, że zdrada to w sumie normalna rzecz i wszyscy się zdradzają.
  • Odpowiedz
  • 2
@DartNorbe pokaż mi rozpiskę ile hajsu poszło na jaką część celów statutowych, ile na usługi obce i obsługę administracyjną, to wtedy można rozmawiać. Jeżeli ktoś 1-5% środków przekazuje na realna działalność pomocową to jest jakiś scan a nie OPP
  • Odpowiedz
Chciałbym mieszkać w mieście, w którym nie ma żadnego billboardu fundacji kornice


@Lolenson1888: a ja w takim, gdzie nie ma żadnych gównianych bilbordów. W rzeczywistości to antyreklamy
i kojarzą się z januszami biznesu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ostatnio przejeżdżałem przez jakąś miejscowość na Śląsku i na odcinku ~4km było ponad 15 takich samych bilbordów
  • Odpowiedz
Piecze każdego, kto ma jakikolwiek zmysł estetyki, mam w dupie przekaz, ale tak szkaradnych kampanii nikt nigdy nie przeprowadzał.


@RaghNaarRoog: > Moje największe życiowe marzenie obecnie? Chciałbym mieszkać w mieście, w którym nie ma żadnego billboardu fundacji kornice

@Lolenson1888:

To wykup miejsca i tyle, co za problem?
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ech, gdyby tylko pan właściciel Eko Okna Mateusz Kłosek te środki przeznaczał na pomoc PRAWDZIWYM, ISTNIEJĄCYM dzieciom, a nie na pompowanie wyniku rocznego firmy Stroer...

Jak myślicie, co by było bardziej chrześcijańskie?
  • Odpowiedz