Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie browaru Roch z dolnego śląska? Fb martwy, telefon niby tez. Domena chyba nawet jest do kupienia. Ale na WFDP piłem ich piwo więc w teorii działają. Mam jeszcze tydzień wolnego i chciałem się tak o wybrać na wycieczkę i po drodze kupić u nich piwo. Ale czy oni tam na miejscu faktycznie działają? Google podpowiada, że tak. A jednak nie chciałbym pocałować klamki
#piwo #dolnyslask #jeleniagora
  • 7
@Wookash071 kurcze ja nie jestem z tych stron, ale będąc tam jeszcze jesienią przejazdem wpadliśmy do nich. Piwko było, opowieści o koniach przez chyba syna również, jak przejeżdżasz obok nie będzie szkoda wstąpić i sprawdzić. Daj znać przy okazji jak się dowiesz!
@dyszka: Nie ukrywam ze głównym punktem tej wycieczki dla mnie byłoby piwo. Wiec jednak mam nadzieję, że to działa w takich godzinach jak jest napisane. Na początku wakacji byli we Wrocławiu na festiwalu to chyba jednak tam cos działa. Ale na pewno dam znać
@Wookash071 pan opowiadał, że mocno starają się pokazywać na festiwalach, bo konkurencja coraz większa. Myślę, że się nie poddali. Ja żeby Cię nie skłamać podjechałem w ciemno ok 10 rano i było git ( ͡º ͜ʖ͡º)