Wpis z mikrobloga


Dlaczego warto żyć w Rosji w dzisiejszych czasach?
Powiem wam coś. My Rosjanie żyjemy w okropnym miejscu i czasie. Rosja to obrzydliwe, wstrętne i niebezpieczne miejsce. Rozejrzyjcie się. Wszystko co nie jest tobą chce cię tu zabić: przestępcy, wściekli pijacy, dziwki, zwierzęta, rośliny, zarazy, większe i mniejsze urazy, obcokrajowcy, pogoda. Można umrzeć chcąc się umyć. Ryzykuję za każdym razem kiedy idą do pieprzonej latryny!. W trawie czaję się żmije, nawet #!$%@? chomiki są gotowe wypruć tętnicę pierwszej napotkanej nodze. Jeśli nawet przeżyjecie to może was zabić AIDS. Wiecie co to jest AIDS? To jest ostatni hit wśród tutejszych chorób.
A! I, i nawet jeśli wam się uda przeżyć, to wiecie co was może zabić? Pieprzeni lekarze! Kilka lat temu się przeziębiłem, a rosyjski lekarz do mnie, że trzeba mi wbić gwóźdź w #!$%@? ucho. Oto rosyjska medycyna! Na gorączkę pewnie przypisałby mi kopanie przez osła.
Wiecie że nasz pop zastrzelił dwie osoby? Słowo. Zabił gościa w pojedynku, a później zabił jego syn, bo bał się zemsty. Skąd to wiem? Bo strzelił o tym całe #!$%@? kazanie. To była lekcja o konsekwentnym działaniu.
A propos. Widzicie co jedzą tamtejsi górnicy z kopalni srebra? Żeberka na ostro. Codziennie jedzą pikantne rzeczy. A wiecie dlaczego? Bo maja rozwalone kubki smakowe przez wdychanie trujących gazów przez pół dnia. Czują tylko to. A wiecie co powoduje taka dieta? Zaparcia, skurcze, niestrawność, schorzenia wątroby, nerek, hemoroidy, zapalenie jelit. Giną od własnych pierdów.
Czekajcie. Chcecie więcej śmierci? Wystarczy wyjść na ulicę.
To nasz mer. Nie żyje. Leży tu od trzech dni, a nikt nie zrobił nic. Nie przeniesiono go, nie zrobiono sekcji, ani nawet nie wybrano zastępcy. Od trzech dni najwyższy rangą biurokrata w mieście jest trupem.
Oooo!!!! Patrzycie! Wilki! Odciągają zwłoki co dowodzi mojej racji. Żegnam panie merze. Zostanie pan wilczym gównem. Boże!
I oto właśnie moi drodzy Rosja. Obrzydliwe, obleśne, wstrętne i #!$%@? miejsce.
  • 1
No dobra, a teraz tak na serio. Dlaczego warto tam żyć? Proszę podać kilka zalet. Tylko bez złośliwości i ironii. Pytam serio.
Znam parę osób których mogę określić rusofilami, ale o dziwo żadna z nich nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie inaczej niż „Bo Europa jest lewacka". I taka z nimi rozmowa.