Wpis z mikrobloga

Panowie. Za nami 45 minut meczu o Superpuchar Niemiec. Przerwa w rywalizacji Razenaballszport Lajpcyś i Bayernu Monachium. To jest panowie nokaut. To jest deklasacja. To jest różnica klas. To jest panowie powiedziałbym starcie gołej dupy z batem. Trzeba sobie tą pierwszą połowę uplastycznić. Bayern dominuje. Bayern kąsa. Bayern atakuje, Bayern ustawicznie penetruje (uśmiecha się pod nosem) wolne przestrzenie. Bayern jest nieprzewidywalny, błyskotliwy w ataku. Widać w tym zespole, tej ekipie rękę Juliana Nagelsmanna. Nieprzypadkowo łączono go z pracą w Realu Madryt. Panowie, ja tak się zastanawiam jak by w tym zespole wyglądał Robert Lewandowski.

#mecz #bayernmonachium #kanalbekowy
a.....1 - Panowie. Za nami 45 minut meczu o Superpuchar Niemiec. Przerwa w rywalizacj...

źródło: comment_1659209253RyFKrz1dHrxL1J7iqRoDLN.jpg

Pobierz
  • 9
Korzystając z okazji chciałem zaapelować do pana prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. Na miły Bóg, niech się pan zlituje, jest jeszcze czas, przecież to co się dzieje wokół osoby Czesława Michniewicza to za przeproszeniem, jawne #!$%@?ństwo. Jego nie trzeba zwolnić, jego trzeba #!$%@?ć dyscyplinarnie Dlaczego? Dlatego.
LillXte - Korzystając z okazji chciałem zaapelować do pana prezesa PZPN Cezarego Kule...

źródło: comment_1659210958GVnD24xpHxraYo4nyfKXvS.jpg

Pobierz