Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: i co najlepsze kiedyś przypadkiem wygenerowałem klucz wcześniej użyty ¯\_(ツ)_/¯ przez kogoś innego i nie był to klucz na bazie hasla, tylko normalnie wygenerowany do tej pory go czasem sprawdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: #!$%@? dla #!$%@?. Szansa na to, że priv został wygenerowany praktycznie losow, a on później praktycznie losow wygenerował ten sam priv key jest praktycznie zerowa. A on to sugeruje, więc jest #!$%@? mitomanem albo nie wie o czym w ogole pisze.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: Swojego czasu bardzo się najarałem na takie szukanie portfeli mając w dupie zdanie innych i różne "rachunki", że to #!$%@? niemożliwe i koniec. Jo wim lepij ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobiłem sobie forka repo keys.lol, postawiłem na swoim serwerze, w przeglądarce miałem skrypt JSowy, który losował mi portfele a na stronie dodałem inny skrypt JSa, który zapisze mi na serwerze plik tekstowy z kluczem i
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: ale trzeba jeszcze uwzględnić koszt zakupu losu na loterii vs koszt pojedynczego sprawdzenia klucza prywatnego inaczej takie porównania są bez sensu
  • Odpowiedz