Wpis z mikrobloga

Wątek o grach na pegazusa, które warto odpalić po latach.
Reguły:
- gra musi dać się ukończyć
- nie może odrzucać archaicznymi elementami
- pomijamy znane tytuły jak Mario/Contra/Czołgi
Zaczynam od 2 gier: LifeForce i Jackal.
#emulacja #gry #pegasus
  • 105
  • Odpowiedz
chip n Dale rescue rangers, home alone 2 lost in new york, ice climber


@Porygon: Chip 'n Dale klasyk - ukończony
Drugiego tytułu zupełnie nie kojarzę.
Ice Climber obok Baloon Fight to jedna z tych gier do których się często wracało. Czy on się jednak nie zapętlał po czasie?
  • Odpowiedz
big nose cave mane, dizzy, robin hood


@ciasteczkowy_otwur: Big Nose super ale chyba nigdy nie ukończyłem. Poziom trudności w pewnym momencie przebijał sufit. Dizzy odpadał ze względu na barierę językową. Na Robina nigdy nie trafiłem.
  • Odpowiedz
@el_Danone: moja madre cisnela w tego klasycznego dizzy'ego (platformowko przygodowka)

w pewien weekend, bez save'a, narysowala sobie wielka mape z tylu plakatu michaela jacksona(siostra do dzis jej, polzartem, wypomina zerwanie plakatu xD)
Mame konczyla gre, az tu nagle nasz przyjaciel domowy, doberman, zajarany ojcem robiacym obiad, przelazl po kablach i gre #!$%@? wzial xD

W zyciu, ale to w zyciu moja matka nie byla bardziej #!$%@? na psa, a psiary wiekszej
  • Odpowiedz
@el_Danone indiana jones pamiętam spoko gierka. Co dzielnica/miasto to pewnie dostawy i źródła inne. Pamiętam jeszczeKarateke, Tiny Toon Adventures od Konami też dopracowana. Tom & Jerry, ale taka sobie jakościowo. Z zapewne mało znanych jeszcze grałem Banana Prince (po japońsku co uniemożliwiało ukończenie ;) ), Taito Chase, super mario 14 (hack Kaiketsu Yanchamaru), mario 16 (hack Joe & Mac)
  • Odpowiedz
@Boxcutter: sprawdzę. > Gun Smoke

Shoot 'em up western z charakterystycznym bossem na końcu każdej planszy. Różne rodzaje broni, wybuchające beczki, można jeździć na koniu. Mocno zręcznościowa


@Boxcutter: wygląda jak Jackal na koniu. Sprawdzę!
  • Odpowiedz