Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: Wcześniej sporo mówiono o ludobójstwie Indian w mediach alternatywnych do czasu kiedy temat dotarł do opinii publicznej. Wtedy ci tak zwani przebudzeni Chrześcijanie zaczęli ujadać protestujących i bronić spalonych kościołów mówiąc że jest to atak zboczonego lewactwa a to nie było ani zboczone ani lewactwo tylko reakcja na zło.... no właśnie na depopulację rdzennych Indian.
@Skorvez_957_: Podobnie w Irlandii było, wychodziły sprawy pedofilii to prawactwo wrzeszczało że to atak na kościół. Wyszły sprawy ciał na terenach domów zakonnych to tak samo, że to atak na kościół. A dzisiaj gdy w Irlandii ludzie mają kler w dupie to znowu wrzeszczą że to atak na kościół i droga ku szatanowi.
Kler i prawica nigdy nie zmądrzeją i zamiast przeprosić, przyjąć na klatę i wynagrodzić krzywdy to ciągle udają
@andrzej-roman: Nas prawdopodobnie czeka ta sama przyszłość co w Irlandii. Biskupi sabotują Kościół a zwalają winę na innych. Im więcej o tym kiedyś czytałem i odchodziłem od Kościoła tym bardziej ciągnęło mnie na prawicę i do czytania Biblii. Właściwie z dzięki Biblii stałem się antyklerykałem i antykatolikiem a nie dzięki sprawozdaniom z Irlandii, Kanady i Europy i traktatom Jacka Chicka.
Kiedyś miałem więcej werwy by atakować katolików za pomocą Biblii, dzisiaj
@y0da: W Kanadzie były szkoły dla rdzennych i tam ich powoli depopulowali a w Irlandii to mogło być wszystko. Nie pamietam już gdzie ake mówiono także o sieci tuneli łączących klasztory męskie z żeńskimi. Abortowali dzieci na żywca krzyżykiem w łeb i po sprawie.