Wpis z mikrobloga

Cześć, na jesieni chciałbym kupić rower. Na 99% będzie to mtb, ze względu że taki styl jazdy najbardziej mi odpowiada. Lubię pojeździć po błocie, amatorskie single, podoba mi się niezależność i uniwersalność hardtaila. Ten 1% jest zarezerwowany dla gravela, ale to niedługo coś wypożyczę i pojeżdżę żebym miał jakikolwiek ogląd na sprawę, ale dziś nie o tym. Budżet jaki mam zaplanowany to do 4.5k i nie więcej, bo i tak już podniosłem poprzeczkę. Po lekturach najbardziej skłaniam się ku Rockriderze Xc100, jakaś przymiarka w sklepie była, sprzętowo chyba też jedna z najlepszych ofert w tych pieniądzach. Drugim rowerem dość mocno zachwalanym(chyba głównie za geometrię ramy) jest Marin Bobcat trail, ale tu już trochę gorzej z osprzętem. Jakieś ciekawe propozycje warte rozważenia w tych pieniądzach? Głównie jeżdżę po szutrach, lasach, singlach, w przyszłości chciałbym uderzyć więcej w górskie ścieżki. Nie zależy mi mega na prędkości a uniwersalności, stąd myślę że hardtail będzie lepszy dla mnie niż gravel. Chętnie posłucham jakichś opinii lub porad co i jak, ponieważ nie siedzę aż tak w rowerach i różnice w osprzęcie nie są dla mnie zawsze jasne I oczywiste. Pozdrawiam.
#mtb
#marin
#rower
  • 3