Wpis z mikrobloga

@COVID-21ed potwierdzone info bo ja widziałem tylko informację o braku obecnie aktywnej subskrybcji.

@Lefty nie gram teraz online, a można na przyszłość zgarnąć Crasha4 i Tony Hawka Remastered, więc tak, cebula, ale regulaminowa.
@MvPancer no właśnie mało regulaminowa skoro kminisz czy opcję dla nowych użytkownikowi można użyć już po zakupie xD nie, że hejtuje tylko tak mi się skojarzyło z postami co tu raz na jakiś czas się pojawiają gdzie ktoś pyta czy jak kupi gdzies subskrypcję na miesiąc i anuluje dzień przed to czy będzie za darmo
@dzeksondzekson jak mogę mieć coś z czego skorzystam w przyszłości za darmo albo za 37-50zł (Straya elegancko bym przeszedł w 7 dni) to najpierw sprawdzam czy mogę mieć to za darmo.

Ech, śmiejemy się ze społeczności elektrody, ale tutaj jest niewiele lepiej. Zdrówka życzę!
@MvPancer: Bo to jest 7 dni do przetestowania dla tych którzy jeszcze z tego nie korzystali, a Tobie się skończyła usługa i chcesz przycebulic 7 dni żeby dodać sobie jak najwiecej gier (w które i tak nie zagrasz bo będą zablokowane po tych 7 dniach jak nie zapłacisz, co jest bez sensu)