Wpis z mikrobloga

Mirki, mam gorącą prośbę. czy ktoś byłby w stanie sprawdzić czy na Krasickiego 21 obowiązuje zakaz zatrzymywania się? Dostałem wezwanie od Straży Miejskiej za rzekome niestosowanie się do znaku zakaz zatrzymywania się. Doskonałe pamiętam, że auto zaparkowane było obok parkomatu, niemożliwe więc żeby obowiązywał tam zakaz. Mam do Krakowa 200 km, na google maps nie widać żadnego zakazu. Dodam, że była to niedziela, opłaty zatem nieobowiązywaly.
#krakow
  • 6
Doskonałe pamiętam, że auto zaparkowane było obok parkomatu, niemożliwe więc żeby obowiązywał tam zakaz


@adrian898: co ma jedno do drugiego? zakaz może obowiązywać poza miejscami wyznaczonymi do parkowania
Jasne, że tak, Ale na tym odcinku są 3 parkomaty i stał sznur aut, więc byłoby to co najmniej nielogiczne.Tym bardziej, że nie widziałem żadnego znaku , oczywiście mogłem go też przeoczyć, stąd moja prośba
@adrian898: W strefie można zatrzymywać się tylko na miejscach wyznaczonych. Wiec jak w tym miejscu nie było narysowanych linii i znaku informującego o parkingu to niestety ale było to miejsce niedozwolone
@adrian898: Mieszkam niedaleko i tam jest mala przerwa w parkowaniu może tam stanąłeś właśnie. Streetview ma stare mapy, ale tam jest zakaz właśnie w jednym miejscu. W sensie jest koniec parkingu, przerwa i początek parkingu.