Wpis z mikrobloga

Musze sie uderzyc w piers i przeprosic xD Uwazalem, ze to niemozliwe zeby te Freshbomby dzialaly, myslalem ze to co ludzie tutaj wypisuja to pomieszanie placebo ludzi ktorzy nie mieli nigdy stycznosci z konopiami z najlepiej od lat realizowanym marketingiem szeptanym, a sam produkt to w istocie kolejnE CBD gunwno, ktore nie dziala i sluzy do naciagania baranow na kase, ale rzeczywistosc okazala sie inna xD
Wczoraj bedac w sklepiku konopnym w celu zakupu palnika do vaporyzatora zobaczylem te greenouty na polce, pomyslalem 'a #!$%@? mi w dupe, sprawdze'.
Razem z dziewczyna wypilismy buteleczke cytrysowego energy z lemonhaze na pol. Nie minela godzina, kiedy zauwazylem ze z rozowa cos sie dzieje, zaraz ona tez to zauwazyla. Ja vapowalem sobie zwykle zielone, wiec nie mogkem odroznic czy to buch czy buteleczka sie wkreca, ale po kolejnych 30minutach juz nie bylo watpliwosci. Mocna, narastajaca bombka, typowa dla edibles, oczka male i czerwone, ciagly smiech podczas rozmowy, przy jednoczesnym braku przytloczenia - jak dla mnie nawet przyjemniejsze niz cukierki z thc albo jedzone avb.
Mysle ze nawet 1/4 buteleczki moglaby byc calkiem spoko do wypicia z rana i upizgania sie na pol dnia. Z minusow - #!$%@? totalnie pamiec krotkotrwala, potrafilismy oboje w trakcie rozmowy zapomniec o czym gadalismy albo skad temat sie wzial.
Pewnie stestuje tez dawkowanie blizsze tego podanego na etykiecie - moze jakies 10ml - jako microdosing dla fajnego, zielonego flow w ciagu dnia, bez #!$%@? sie i dziur w glowie.
Wedlug mnie tam musi byc dekarboksylowane THC, nie ma opcji zeby takie efekty wywolywal 'olejek cbd' z samych nasion.
Kto nie probowal niech probuje, bo cos mi sie wydaje ze ten produkt moze zainteresowac sanepid czy tam inne pisowskie instytucje i zostanie zbanowanyxD
#greenout #narkotykizawszespoko #420
  • 13
@hesuss: Olejek cbd moze miec taki sklad jak widac na screenie o ile jest tam rowniez podana zawartosc cbd, ktore nie jest z tego oleju z nasion tylko z oleju z kwiatow. Najlepsze olejki cbd to te ktora maja full ekstrakt z kwiatow konopii siewnych, czyli z pelna zawartoscia wszystkich kanabinoidow czyli zawierajace rowniez to 0.2% thc (aktualnie juz nawet 0.34% thc). Takie olejki wypite na raz rowniez powinny dac faze
@Frutzy999: a greenout nie jest z dodatkiem izolatu ? Na jakiej zasadzie on dziala ? Jesli nie thc , to co tam jest ? Faktycznie to klepie :-) , troche bardziej jak zdekarboksylowane jaranie , tylko czy to jest w zupelnosci naturalne ?