Wpis z mikrobloga

Chcę kupić słuchawki bezprzewodowe do iPhone (i MacBooka Pro). Głównie do słuchania muzyki podczas jazdy na rowerze, biegania, spacerów lub czasami do laptopa w domu.
Wiele lat temu miałem nauszne AKG 518 itp. i chwilę jakieś dokanałówki za 300 zł, ale od jakichś 7 lat słuchałem już tylko na zwykłych kablowych EarPodsach od Apple. Ich kształt bardzo dobrze leży mi w uchu i nie męczy go, same słuchawki grały znośnie, ale teraz chciałbym coś lepszego.

Skłaniam się ku AirPods 3 i AirPods Pro. Z racji tego, gdzie i jak chcę słuchać muzyki, wydaje mi się, że aktywna redukcja hałasu zewnętrznego nie będzie mi specjalnie potrzebna (z tego co wiem, Pro właśnie to mają).
W muzyce lubię dynamikę, bas. Słucham głównie muzyki elektronicznej, rapu, post rocka.

Co byście mi bardziej polecili? Dodatkowo - czy Pro leżą w uchu tak samo wygodnie jak AirPods 3?

#apple #sluchawki #audio #iphone #tws #dzwiek

Dla moich potrzeb lepsze będą:

  • AirPods 3 15.2% (10)
  • AirPods Pro 84.8% (56)

Oddanych głosów: 66

  • 6
@km00787: Pro można dostać w tej samej cenie (a czasami na promocji się uda nawet taniej) niż 3, więc imo wybór jest prosty, bo mają ANC. Chyba że bardzo nie lubisz dokanałówek to trójki.
@km00787: miałem airpodsy 1 generacji jak i earpodsy i te leżały idealnie w każdych warunkach. Mam teraz 3 generacje zwykłych i jest średnio. Jak nic nie jesz i się nie śmiejesz to się trzymają. Jak tylko się zaczniesz uśmiechać, albo ziewać to wypadają. Pro znowu mają ten silikonowy tip i ja tego nie lubię na dłuższą metę.