Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
617 093 + 48 = 617 141

Mówili, nie bierz się sam za mleczenie, bo se nie poradzisz, trudne, no i nie masz kompresora, pompki z możliwością strzału, nie dasz rady. Narobisz się tylko, namarnujesz taśmy, mleka, a i tak w końcu zaniesiesz do fachowca, więc oczywiście jak to ja, najwyżej #!$%@? zaniosę. No i po obejrzeniu 13sto minutowego filmiku na YT cała operacja zajęła 2 godziny, z czego godzinę dojście do tego jak przy pomocy 3 łyżek założyć nowe opony na koła. Jazda testowa odbyta, wszystko trzyma się pięknie, tak jak podejrzewałem 44 mm robią robotę, 1,8 bara amortyzowało pięknie śmigając ponad 30 po dołach, nadgarstki i barki przeszczęśliwe, nic tylko teraz znaleźć czas na dłuższe wypady.
A tak przy okazji, ile przycebuliłem, jak sobie za taką usługę serwisy liczą?

W tym miesiącu: 1473 km

#rowerowyrownik #rower #gravel #rondo #otwock

Skrypt | Statystyki
P.....Q - 617 093 + 48 = 617 141

Mówili, nie bierz się sam za mleczenie, bo se nie...

źródło: comment_1659040206bXrcJfCYzkOrZnBwBhL7fq.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
ze 2 stówki minus mleko i wentyle na kole


@AbaddonLincoln: mleko to 60 zł za 0,5l, czyli zalanie obu kół to powiedzmy 25 zł. Wentyle, widełki cenowe dość duże, 30-200 zł więc pewnie dobierane po konsultacji z klientem. Jakby nie patrzeć trochę grosza zaoszczędziłem, więc warto było ;)
  • Odpowiedz
Jakby nie patrzeć trochę grosza zaoszczędziłem, więc warto było ;)


@PrzekliniakCQ: wiesz, uszczelnij 10 kompletów w życiu i wtedy podlicz ( ͡° ͜ʖ ͡°) - trochę zestawów przerobiłem i miałem takie combo opon i obręczy, że bez strzału z (nabitego do full xD) kompresora nie było opcji

Próbowałem nawet standardowej procedury, czyli najpierw opona leżała sobie przez 24h na obręczy z dętką, żeby potem spróbować wbić
  • Odpowiedz
wiesz, uszczelnij 10 kompletów w życiu i wtedy podlicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@damian_co_dalej: nie wiem co będzie kolejnym razem, ale skoro kompletny nob robi to za pierwszym razem, to nie może być aż tak trudne. Jak pisałem wcześniej, najwyżej oddam na serwis ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz