Wpis z mikrobloga

@Coronavirus: Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości odnośnie wysyłania na Ukrainę sprzętu wojskowego, niech zobaczy ten filmik. Wpłaciłem na warmate i mam nadzieje, że każdy z tych dronów przyczyni się do starcia tych plugawych genów z ziemi.
  • Odpowiedz
@Coronavirus: nie oglądałem i nie zamierzam oglądać. Moja nienawiść do nich nie wzrośnie bo i tak już bardziej nie da się ich nienawidzić. Z całego serduszka życzę im wszystkiego co najgorsze.
  • Odpowiedz
niestety widziałem na sadisticu. To są zwierzęta, nie ma w słowniku przekleństw na tych podludzi. Oby dopadli go zywego co by cierpiał stokroć mocniej niż jego ofiara.


@Bananowysorbet38: Nie. Ukraińcy nie mogą publikować podobnych materiałów. Rosjanie muszą wiedziec, że mogą poddać się i nie muszą walczyć. Dlatego najlepiej jak najemników Wagnera będzie się dopadać martwych. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@depresyjnydziad: Ogólnie takich przypadków pewnie jest sporo ale o nich nie wiemy. Do Wagnera biorą już ludzi z rosyjskich więzień. Potwierdziło to już kilka różnych źródeł, a nawet i sami więźniowie
  • Odpowiedz
martwych bez narządów płciowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem !


@Bananowysorbet38: @depresyjnydziad: nie no. Nie żartuję. Mówię wam, że tortury są dla ukraińskiej strony szkodliwe. Rosyjska propaganda rozdmucha każdy materiał z tym związany. Kacapy to zwierzęta, ale ukraiński żołnierz nie może być gorszy. Zabicie Wagnerowców w walce wystarczy jak najbardziej
  • Odpowiedz