Wpis z mikrobloga

Jak to będzie z tymi transferami z tbc to wotlk? Bo zacząłem sobie expić pierwszego chara na TBC z myślą, żeby wyexpic go do 70, jak będzie wotlk to zacząć wtedy kiedy start i jak będzie to możliwe to zrobić transfer tak żeby mieć dodatkowego, wyexpionego chara. Pytanie tylko czy tak to będzie działać? Czy transfery będą możliwe do tych realmów, które będą dostępne na premiere wotlk, czy jak gram na na realmie xyz to transfer będzie możliwy tylko i wyłącznie do realmu xyz ?
#worldofwarcraft
  • 7
@rafalix137: ale jakie transfery? nie będzie już TBC. Wszystkie serwery przekształcą się na Wratha + otworzą kilka nowych serwerów, gdzie wszyscy zaczynają od zera. Na tych "świeżych" realmach przez jakiś czas nie będzie możliwy transfer czy używanie bostów (nie określili ile będzie to trwało, może 3 miesiące, a może rok czasu).
@kopii: ok, z tego co mówisz to jeśli mam postacie w jakimś realmie na tbc i zaczne na fresh wotlk, to gdy tbc zamieni sie na wotlk to moje postacie będą w innych realmach a zmergowanie do jednego realmu będzie mnie kosztowało 25 euro, zgadza się?