Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Od pewnego czasu docierają do mnie znaki, że jak wrzucam kilka newsów jednego dnia to wykop nie wysyła powiadomień do wszystkich z nich. Więc od dziś będę każdy numerował, jeśli będzie więcej niż jeden w ciągu dnia.

Trzeci news / 28.07.2022

Dom Wydawniczy REBIS nie ustaje w rozwijaniu serii Wehikuł Czasu. "Koniec wieczności" Isaaca Asimova trafi do sprzedaży 20 września 2022 roku. Klasycznie w oprawie zintegrowanej imitującej twardą. Poniżej okładka i krótko o treści.

Andrew Harlan żyje w Wieczności, miejscu istniejącym poza Czasem. Elitarna organizacja Wiecznościowców wprowadza dla dobra całej ludzkości drobne, precyzyjnie zaplanowane zmiany w historii. Podczas jednej z misji Harlan poznaje Noÿs Lambent, arystokratkę z 482 Stulecia. Wbrew etyce zawodowej #!$%@? się w niej. Kiedy się dowiaduje, że po następnej zmianie Noÿs może przestać istnieć, Harlan podejmuje decyzję, która może zmienić jego przeszłość i zagrozić istnieniu Wieczności.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #rebis #scifi #sciencefiction #wehikulczasu #asimov #isaacasimov
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Od pewnego czasu docierają do mnie z...

źródło: comment_1659016379Nt4LY7mvrDAR1WPxC1QksU.jpg

Pobierz
  • 8
jak wrzucam kilka newsów jednego dnia to wykop nie wysyła powiadomień do wszystkich z nich


@Whoresbane: to raczej nie jest kwestia że wrzucasz kilka postów, tylko to wykop, tu nic nie działa do końca tak jak powinno i powiadomienia czasem się nie generują
@WH40K: Wszystko z uniwersum Pierwszego Prawa. Są jeszcze dwa inne cykle - Morze Drzazg, o którym nie wiem czy jest w planach oraz obecnie pisana nowa trylogia, którą chyba MAG planuje ale nie mam pewności