Wpis z mikrobloga

@d___: Wystarczy od 100-300 zł uzbierać żeby ogarnąć sobie badania krwi i iść z nimi do dietetyka, który ułoży ci dobrą dietę redukcyjną przystosowaną pod ciebie i twoje upodobania kulinarne xD. Ja z prawie stówy do 75kg w kilka miesięcy doszedłem. Fakt że żeby być zbitym jak koleś z tik toka to trzeba jeszcze trochę poćwiczyć ale te całe #!$%@? o siłowni żeby zrzucić nadwagę to farmazon. Ja jeszcze robiłem soie
@Polkxe: U mnie to nie da rady. #!$%@? brzuch mam po rozstępach i gino jeszcze mam. Schudłem kiedyś z 96kg na 66kg przy 175 ale cycole i tak były. O ile gino da się ogarnąć na NFZ to skórę na brzuchu to już plastyk musi.
@d___: i ile taki plastyk wezmie? 10k? To sa grosze w porównaniu do zyskanej pewności siebie i poprawy samopoczucia. Ja wydałem pare lat temu 15k na zęby(dzisiaj byloby to pewnie 25k) i powiem Ci, ze to byla najlepsza inwestycja życia. Jakbym mial 2 razy wiecej dac to nadal bym zaiwestowal w wygląd.
Największym błędem bylo zbyt późne pójście na drugi etat, zeby na to zarobić.
napewno by pomogło przy samoocenie

@d___: to zrobiłoby kolosalną różnicę w twojej glowie. Mnie znajomi ze szkoły nie moga poznać przez to, ze wyprostowalem 4 male biale kwadraciki. Wiem, ze 20k nie lezy na ulicy, ale tyle idzie jeszcze odłożyć w 2-3 lata albo i szybciej, to nie jest milion. Ja latałem po 10h pracy na drugi etat układać kostke i nawet w gownorobotach na czarno idzie to ogarnąć.