Wpis z mikrobloga

Woń raczej delikatna. Hugo boss którego miałem ostatnio jakoś nie był odczuwalny. Dostałem kiedyś perfum, który był delikatny oraz mocno odczuwalny, ale kompletnie nie pamiętam nazwy. Jedynie co mi się kojarzy to nazwa była raczej po yy włosku i bodajże jakaś korona tam była w logotypie. Ciężko mi się określić, potrzebuje czegoś lepszego bo obecny gówno perfum to po godzinie jest praktycznie nie aktywny.
@loopie96:
  • Odpowiedz
@Rudinji: na allegro to prawie wszystko podróbki
na perfumehub.pl masz legitne perfumerie
a może na start najlpiej się przejść do sephory i zobaczyć co tam oferują
albo przeczytać poradnik w belce tagu żeby ustawić co tam lubisz
  • Odpowiedz
@Rudinji: a ja ci proponuje wziąć kilka dekantow od Mirków różnych zapachów po 5 czy 10ml . Stestuj sobie kilka zapachów zamiast kupować w ciemno cały flakon.
  • Odpowiedz
@Rudinji: Najlepiej za 200zł kupić próbki perfum. Tylko jak złapiesz bakcyla, to pójdziesz z torbami.
Jeśli chodzi o flakony, ja bym polecił na codzień i do pracy Moschino Forever za 125zł, które wyszły spod ręki mistrzyni Nathalie Lorson. Na forach ludzie siedzący w temacie piszą, że to jest przykład perfum, które mając wszystko co potrzeba do odniesienia sukcesu, pozostały niezauważone i totalnie niedocenione. To już ostatnie chwile na zakup w
  • Odpowiedz