Wpis z mikrobloga

@Tibor: kolejny powód żeby rozbić dzień pracujący do 5x6, budowlańcy mogliby pracować na zmiany i nie #!$%@?ć sobie tak zdrowia a pani anetka mogłaby mieć zmianę z panią gosią i pracować 2x6 dzięki czemu każdy mógłby zdążyć do tego #!$%@? urzędu zanim zamkną
  • Odpowiedz
kolejny powód żeby rozbić dzień pracujący do 5x6

pani anetka mogłaby mieć zmianę z panią gosią i pracować 2x6


@SargonofAkkad:
Znaczy 30-godzinny dzień pracy dla budowlańca i 12-godzinny dla reszty społeczeństwa?
Januszexy lubią to, przewidujesz do tego też reformę zegara, na przykład tak, żeby godzina miała 100 minut?
  • Odpowiedz
pierwsze słyszę, żeby w klimatyzowanym biurze ktoś skracał czas pracy z powodu upałów.


@troglodyta_erudyta: dokładnie, jak kiedyś Grażyny świrowały ze skracaniem to sie stary #!$%@?ł i pozakładał w każym biurze klime xD i siedzą te #!$%@? przy otwartych oknach bo nie chcą mieć kataru... Graże to jednak inna galaktyka jest
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: a jak mam sprawdzić każdy urząd w Pl? Mam koleżanki urzędniczki w różnych miastach i żadna nie pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu. Co najwyżej dostaną jakiś wiatrak, który nawiewa kurz z piwnicy. Sama też bywam w urzędach i z klimatyzacją się nie spotkałam. To samo w państwowych przychodniach. Tak czy inaczej nie uważam braku klimatyzacji za argument do skrócenia czasu pracy. To nie Dubaj z 50 stopniami na zewnątrz.
  • Odpowiedz