Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Serdecznie polecam @Zwiadowca_Historii . Pomógł mi wybrać odpowiedni wykrywacz, doradził i na końcu zakupiłem u niego swój sprzęt. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów i wykrywacz otrzymałem na czas.
Jeśli ktoś planuje zakup wykrywacza to warto się odezwać do kolegi wyżej :)
#wykrywaczmetalu #detektorysci #historia
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwiadowca_Historii: cześć. Potrzebuję porady. Mam simplexa i od zawsze chodzę w trybie all metal bez dyskryminacji. Jak do tej pory jest kk. Wiem że w ten sposób nie wykorzystuję pełni możliwości tego wykrywacza ale nie przeszkadza mi to za bardzo.
Jednak tym razem chciałem poszukać w miejscu gdzie nie za bardzo mogę kopać ale jest duże prawdopodobieństwo, że będzie dużo współczesnych fantów na wierzchu (małe miasteczko, boisko na którym odbywają się
@Gronie: Jeśli chodzi o poszukiwania to nawet jeśli chcesz szukać same współczesne rzeczy tak czy siak pasuje mieć pozwolenie właściciela. Dyskryminując sobie np. żelazo nie tylko go nie będziesz słyszał co jest istotną informacją gdy np. obok przebija Ci kolor, ale też jak będzie go więcej to będzie skutecznie maskował Ci inne sygnały głębiej. Na zaśmiecone tereny sprawdziła by się cewka SP24. Czułość to z reguły ustawiamy tak jak nam warunki