Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć wszystkim. Jest sens zobaczyć Pstrąże, czy raczej nie ma tam nic do oglądania? Będę akurat przejeżdżał niedaleko, ale musiałbym nieco wydłużyć swoją trasę i zastanawiam się, czy sobie nie darować.
#urbex #urbanexploration
  • 9
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker wiem że ćwiczą. Kiedyś tam wjechałem samochodem w sam środek tych koszar i było ok. Rok później jechalem tą samą drogą i przede mną pojawiła się ciężarówka wypchana żołnierzami. Szybki nawrót i dzida.

Podobno na terenie za koszarami są jakieś schrony czy bunkry, ale nie doszukałem się w którym miejscu dokładnie
  • Odpowiedz
@Maglite: @choochoomotherfucker: @kowalzmetina: mieszkalem kiedyś obok w świetoszowie, zawsze byla gadka że leningrady wyburzą, niemieckich budynkow mieli nie ruszac, nie wiem jak jest teraz ale tam jest full bogaty dziki teren na eksploracje, szczegoólnie z wykrywaczem. Wszystko opisane na wikimapii. Strzelania czołgowe są zazwyczaj na karlikach, druga strona poligonu, omijać większe ćwieczenia "borsuk" itp a jest git, wzgórze prezydenckie przypalowe a reszta na luzie
  • Odpowiedz