Wpis z mikrobloga

Witam Czcigodnych Wiernych (z dużej). Postanowiłem dołączyć do dyskusji na tagu, który od kilku miesięcy czytam.

Kilka dni temu, jeden z Czcigodnych poruszał kwestię pobytu michala wu bo rodo (z małej) w Afryce. Chcę uzupełnić o jedną kwestię, której nikt z Czcigodnych nie podjął. Otóż, misio najprawdopodobniej traktował i nadal we wspomnieniach traktuje rezydentów jak bydło. Rzecz jasna, nie ma w tym nic dziwnego z uwagi na socjopatyczny umysł. Kilkanaście lat temu rozmawiałem z misjonarzem (pytaj czy posoborowym - tak). Wypowiadał się w podobnym tonie (za łeb i pod ołtarz, pytaj czy nie stół pawelka v) pomimo bycia 'normalnym''. Obserwacja historii tej zbrodniczej organizacji jaka jest KK utwierdza mnie w przekonaniu, że od zawsze szli na ilość a nie jakość, ze względów oczywistych (władza plus hajs się musi zgadzać).
Podsumowując, linia polityki ta sama, tylko misio nie umiał się dostosować, a Afryka jest zaledwie przykładem owego dokonań w gnojeniu ludzi.

Stąd moja rozkmina. Ciekawe na ile socjopatio -psychopatia (ach, ten jego zachwyt w głosie, kiedy mówi, że pan buk wygubil od miecza cały naród, który ośmieli się stanąć na drodze izraelitom....) została u niego rozwinięta poprzez katalizator bycia w organizacji, która ogarnia owce i je bezczelnie strzyże (już nie pali, musieli się dostosować do obecnych czasów) a na ile na skutek wrodzonych predyspozycji. A może obydwa? Jak Czcigodni myślą?

PS. Tylko proszę oszczędzić mi wypowiedzi o wspierających modernistycznych przyjaznych funkcjonariuszach państwa watykańskiego i że oni pomagają nie hejtują a misio zły. I przepraszam, że tak powiedziałem.

#wroniecka9
  • 11
  • Odpowiedz
@major-kupricz:

Otóż, misio najprawdopodobniej traktował i nadal we wspomnieniach traktuje rezydentów jak bydło.


On wszystkich traktuje jak bydło. Niezależnie czy są to mieszkańcy Afryki, czy jego Czcigodni Wierni sekciarze. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@major-kupricz ja się zastanawiam czy czasem Woźnicki nie używał przemocy fizycznej w stosunku do tych dzieci na misjach. Oskarżono go o kradzież, ale czy to było wszystko? Mówił wielokrotnie, że trzeba mieć twardą rękę do dzieci. Mówił tez, że gdyby jakiś homoseksualista czynił mu awanse to by dał mu po mordzie.
  • Odpowiedz
@Sylvie: tego nie wiemy i się prawdopodobnie nie dowiemy. Ale coś wspomniał o dawaniu po łbie. Zaryzykowalbym jednak nieśmiałą tezę, że on sie tylko przyglądał a w przypadku niesubordynacji rezydentów (lub co gorsza, kiedy takowy stał w kolejce po posoborową komunie 2x) zbrojne ramię stanowił jakiś afrykański łysy penes. Z obserwacji zachowania xiendza można odnieść wrażenie, że jest z tych co lubią oglądać wyrządzaną krzywdę, niż samemu ja czynić. Gdyby
  • Odpowiedz
A może obydwa? Jak Czcigodni myślą?


@major-kupricz: obywda, wrodzone predyspozycje generalnie sa "aktywowane" przez wplyw srodowiskowy

na prostym przykladzie: moge miec predyspozycje do bycia zajebistym skrzypkiem ale jak mi nikt nigdy skrzypiec do reki nie dal to sie nigdy predyspozycje nie ujawnia
  • Odpowiedz
@major-kupricz: idź ty ze swoimi foliarskimi antykościelnymi fobiami wyżywać się gdzie indziej, może jakiś marsz wsciekłych macic albo coś podobnego?
Aha, i zanim zaczniesz pisać takie bzdury to zajrzyj do książek. Filmy na jutubce to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@oscar38: uuuuuuuuuu jak zabolało :) Upraszam wybaczenia Czcigodnego, nie chciałem aż tak zdenerwować. Już czynię pokutę. Wkładam kamień w but. Zdejmuję też czapeczkę z folii aluminiowej i będę szedł 50 m za pielgrz...... no dobra wydało się. Czcigodny mnie rozgryzł bezbłędnie. Idę w marszu wściekłych macic hahahaha xd
  • Odpowiedz