Wpis z mikrobloga

Śledzi ktoś ten cały Spontan?
Dziś wyszedł trzeci odcinek i można już mniej więcej mieć obraz tego "projektu".
Moim zdaniem całość trochę wymuszona i sztucznie podkręcana.
"Jesteśmy szaloną ekipą, cały projekt to spontan, robimy spontaniczne rzeczy, haha, patrzcie, to jest spontan".
Tymczasem szalony spontan - kto dłużej wytrzyma pod wodą xD
Akcja z pierwszego odcinka z oszukiwaniem Guzika, że nie wiedzą, gdzie jadą - ustawka jak nic, w dodatku bezbecka.
Trzy szmule z instagrama - książkowa nijakość. Poza dupą w bikini nic do zaoferowania.
Ferrari mega nijaki i wycofany - boi się zjeżdżalni ("obsrany władca piekieł"), pod wodą przegrywa z dwoma kobietami. W następnym odcinku prawdopodobnie będzie też miał rozterki ze skokiem na bungee.
Blonsky na siłę udaje mega luzaka. Zusje nic nie robi, bo ma kontuzję. Guzik jest śmieszny, bo jest otyły.
#famemma #boxdel #spontan
kaczek93 - Śledzi ktoś ten cały Spontan? 
Dziś wyszedł trzeci odcinek i można już mn...
  • 16
@Donlipao: mi się ogląda to dość podobnie do Chudych Byków bo mam wrażenie, że Guzik mocno zastępuje Rafona. O dziwo wygląda to dość naturalnie, w sumie nie wiem po co mieliby ustawiać te wszystkie akcje skoro Gola chyba kuma, że naturalniej wyjdzie faktycznie ich zaskakiwać co nie jest trudne. W sumie po co miałby to ustawiać. To mnie przekonuje, ze to jest raczej na serio. Ciezko powiedzieć cokolwiek po 3 odcinkach
@kaczek93: ten nowy odcinek wieje nudą, montaż jest na niskim poziomie porównując to np. do filmów friza przez co mam wrażenie że ten film mógłby trwać 2x krócej i wiele by nie stracił..
na początek powinno być w ogóle pokazane więcej integracji, jakieś gry, rozmowy itp. a nie #!$%@? kto wytrzyma najdłużej pod wodą
@krasnolut90: mi trochę #!$%@?ło to jak guzik spytany odpowiada że boi się bungee, po czym jadą sobie na ten basen i akurat jest #!$%@? bungee, w ogóle #!$%@? sprawę bo już w trailerze jest urywek jak skacze a tu budują napięcie-on mówi że nie ma szans że skoczy a reszta mówi że musi..
a po co to udawać? no wzbudzasz emocje u widza, ciekawiej się ogląda jak ktoś ma zasłonięte oczy
@kaczek93: To guzik dalej się zadaje z golą i ekipą z tego fame mma? xD Ciekawe czy poruszali temat, dlaczego guzik do tej pory nie dostał tej drugiej (obiecanej jeszcze przed walką z boxdelem) walki.