Wpis z mikrobloga

@kohsamui jest parę fajnych barów, w tym roof-top bary, parę spoko restauracji. Ja lubię SEA Aquarium na sentosie. Zatokę marina bay też warto zobaczyć, przejść się wzdłuż rzeki przez boat quay, clark quay az do Robinson quay, odwiedzić okolice Joo Chiat, Little India, Chinatown, Arab street też spoko obejrzeć (to ostatnie w nocy).

Ja w universal studio nigdy nie byłem. Myślę że jak zależy ci na rollercoasterach to w Energylandii w Polsce
@Pittig: zoo to chyba w kuala lumpur sobie zobacze, chociaz slyszalem od znajomego ze w singapurze jest bardzo fajne.

Zatoke to wiadomo ze zobacze, chinatown tez, chodzilo mi o takie atrakcje z platnym wejsciem, bo takie w centrum to na bank obejde.

Co do Universal Studio to na rollercoasterach tak mi nie zalezy, bardziej chcialem zobaczyc jak to tam po prostu wyglada. Najleopiej jakby byl odwzorowany swiat Harrego Pottera, ale Shrek
@kohsamui możesz obczaić cloud forest oraz co tam jest w National gallery, national museum, art science museum oraz Asian civilization museum. Warto zobaczyć też budda tooth relic temple - ale to ciężko przegapić będąc w Chinatown.
A co do Malezji to moim zdaniem Kuala Lumpur jest kiepskie więc nie planowanym tam długiego postoju.
@kotbehemoth: bede w Kuala zeby potem skoczyc do Wietnamu bo loty byly tanie, a przy okazji chce odhaczyc Malezje przynajmniej w malym stopniu.
Cloud forest to z tego co sie orientowalem jest razem z gardens by the bay, wiec zobacze