Wpis z mikrobloga

Największą germanofobią w Europie #!$%@? się naród w którym władzę sprawuje partia taka jak PiS, a obywatele w zamian miesięczny dodatek stanowiący dniówkę Niemca, zezwolili na wprowadzenie dyktatury ze wszystkimi jej konsekwencjami takimi jak niszczenie mediów, sądownictwa, zagarnianie każdego centymetra przestrzeni publicznej przez pisowskich nominantów.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #niemcy
  • 50
@bnz44: wiesz - gdyby takich ludzi jak ja w Polsce zatrzymywano a nie wyganiano wrzeszcząc z mównicy sejmowej "niech jadą", mając u sterów takie tuzy intelektu jak sasin, suski czy inne miernoty z rzekomym tourettem, to być może ten kraj reprezentowałby sobą coś więcej niż bycie eksporterem jabłek i Bangladeszem Europy z tanią siłą roboczą. Niestety, priorytety są inne i mając trochę ambicji naukę i dobrobyt trzeba wyrabiać na niemieckich, amerykanskich
@Strahl:

wiesz - gdyby takich ludzi jak ja w Polsce zatrzymywano a nie wyganiano wrzeszcząc z mównicy sejmowej "niech jadą", mając u sterów takie tuzy intelektu jak sasin, suski czy inne miernoty z rzekomym tourettem, to być może ten kraj reprezentowałby sobą coś więcej niż bycie eksporterem jabłek i Bangladeszem Europy z tanią siłą roboczą. Niestety, priorytety są inne a naukę i dobrobyt trzeba wyrabiać na niemieckich czy brytyjskich uczelniach. (
@bnz44: Praca u podstaw powinna mieć wymierny sens i obserwowalne efekty, w skali lokalnej jak najbardziej tę rzekomą "powinność" czuję - w przypadku Polaków w Polsce nie ma to sensu, to naród jako kolektyw bez instynktu samozachowawczego. Inaczej nie jestem sobie w stanie wytłumaczyć faktu, że Polska obecnie wygląda jak wygląda - Polacy po prostu lubią być uzależnieni od tych stu euro jałmużny. Wschodnia postkomunistyczna mentalność która podobno miała wymrzeć w
@Strahl: Według mnie opowiadasz kompletne bzdury. Świadomie rejestruję to co się u nas dzieje od ponad 20 lat i to jest przeskok mentalności. Odnoszenie wszystkiego co złe do tych 500 zł jest absurdem. W tym miesiącu zapłacę więcej podatku i składdk niż biorę kasy za dwójkę dzieci przez rok. Już jestem małpą uzależnioną od socjalu?
No i nie, nigdy nie będziemy jak Niemcy, Holendrzy czy Czesi, poniżanie własnego narodu i porównywanie
@bnz44: sorry, ale ludzie nie mają już siły edukować społeczenstwa, któremu wystarczy pomachać biało-czerwoną flagą przed mordą, rzucić kilka stówek, krzyknąć coś o złych gejach i lewackiej UE ¯\_(ツ)_/¯ skoro tak nieistotne rzeczy są w stanie sprawić, że nasza rodzima husaria była w stanie zagłosować na partie, która #!$%@?ła ten kraj w kilka lat (mimo tego, że wiele środowisk ostrzegało, że stawką wyborów jest demokracja) to ja wysiadam XD ha tfu
@Strahl:

Place prawie 3000 euro Lohnsteuer, wiec to, ze robak w Polsce dostaje 100 euro zasiłku mnie siłą rzeczy az tak nie piecze. Piecze mnie to, ze przez takie koła napędowe cywilizacji Polska cofa sie na wielu plaszczyznach, ale cóż, uroki demokracji.


Uwielbiam tą jak to ująłeś robacko-małpią mentalność typową dla postsowieckich szczurów które po ucieczce z kraju mają te pare Euro więcej i myślą że pana boga za nogi złapały
@gardzenarodowcami: Mamy także opozycję która potrafi wznieść się poza swoje wewnętrzne układy i prezentuje logiczny i niesprzeczny ze sobą program wyborczy który wcale nie polega na rzucaniu pomysłów z d.. byle tylko były odwrotnością pisu. No super plan na przejęcie władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale zamiast usiąść, policzyć i pomyśleć, lepiej mówić wyborcom przeciwników, że są debilami ¯\_(ツ)_/¯