Wpis z mikrobloga

1. Pomajsterkuj, wykonując logo wykopu z drewna. Dla lepszego efektu możesz je oświetlić.
2. Przez tydzień gotuj obiady z wykorzystaniem warzyw lub owoców sezonowych.
3. Spróbuj swoich sił w grze Geocaching (znajdź 5 skrytek).

No co mogę powiedzieć - kiedy już bawiłem się w takie rzeczy, nawet aplikacje miałem na telefonie. Więc wpadłem na pomysł że stworze własną skrytkę - no, tylko że żeby ją dodać, trzeba mieć odkryte już minimum 10 - więc w tej chwili, skrytka nie wbita w system, czeka aż wyjadę z mojego zadupia, gdzie jest ratem 7 skrytek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygoda odbyła się w sobotę, a dopiero dziś mam chwilę żeby coś o tym napisać, teraz, jak się zestarzałem, to szukanie tych skrytek jest ciekawsze niż wcześniej, i czuje się dumny, ponieważ znalazłem skrytkę, zaraz koło domu - z którą nie poradziłem sobie kilka miesięcy temu - sprawdziłem każdą rurę w tej budowli, a okazuje się że skrytka leży sobie zdecydowanie daleko od niej.

Ogólnie super zabawa, tylko warto wybrać się z kimś - mojej różowej się nie spodobało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mirkowyzwanie
Jednorybek - 1. Pomajsterkuj, wykonując logo wykopu z drewna. Dla lepszego efektu moż...

źródło: comment_1658812505FHMhZcMOrPjw7jXb9cnkmD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@peradon: uroki małego miasta - bez wycieczki nie ma mowy, ale jeździmy sobie po atrakcjach w okolicy ostatnio, to pewnie będę próbować ją wyciągać na co ciekawsze skrzynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz