Wpis z mikrobloga

@Szczupakkrolwod ewentualnie POD DĘBEM w Paszkówce, ale to prawie godzina jazdy. Tam pewien youtuber nagrał filmik z jakimiś obślizgunami. Z PZW polecam łowisko specjalne HTS ,,ósemka", dla członków PZW dniowka no-kill 25 pln. Jest szczupak. To nie komercja, że na pewno coś złowisz, ale są dni, że chłopaki po kilka szczupakow wyciągają. Są też ryby 100+, udokumentowane zdjęciami. Pstrag jest na PZW przylasek nr 9 i na brzegach, łowią go też na
@anotherguy a no i okoń to jeszcze Bagry, ale duże namierzyć nie tak łatwo... takich kurdupli do 20cm to można nawalić jak gnoju na cyplu między kościołem a plażą. Kiedyś jak można było łowić w porcie, to była dobra meta, ale teraz to już nie ma czasów...
@anotherguy jesteś w stanie mi powiedzieć czy jeśli wyrobiłem teraz kartę wędkarską mogę wędkować wszędzie wykupując dzienną licencję dla niezrzeszonych? Muszę coś jeszcze załatwiać? W tym roku nie opłaca mi się już dołączyć do PZW i opłacać karty
@anotherguy dołączenie do pzw to 25zl, a składka okresowa kolejne 100. Zezwolenie na stawy na których chce łowić w okolicy Brzeska to 240 za ten rok. Razem daje 365zl, jeśli nic nie pominąłem. Wedkuje weekendowo i wątpię, że opłaca mi się to wszystko w tym sezonie opłacać, a najbliższa sensowna komercja to Wieniec 40zl albo kuterport 110zl