Wpis z mikrobloga

@Sleepypl: Płci są 2 a ruchać możesz co chcesz i czym chcesz o ile druga strona nie ma nic przeciwko. :D

Każda para niezależnie ile ma cipek czy #!$%@?ów powinna mieć prawa takie jak K+M czyli odwiedzenia w szpitalu, przechodzenie emerytury po śmierci czy wspólne rozliczanie podatków.

Jednak jestem przeciwny parytetom czy wojny o zaimki oraz obrażaniu się że założyłem że jesteś Kamil a Ty się identyfikujesz jako śmigłowiec apache.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ssauczo_pauczo: @Antybristler: przyklaskiwanie poważnym zaburzeniom psychicznym i doprowadzanie się do ciężkiego kalectwa "korektami płci" nie sprawia, że istnieją więcej niż 2 płcie, albo że płeć można zmienić xD

@Jegwan: czekaj czy Ty próbujesz mnie wystrychnąć na dudka?
@Jegwan: Rzucasz oskarżeniami o bełkot, a nie potrafisz ogarnąć jednej spójnej myśli. Jakie to znamienne. Tym bardziej, że ja nie zajmuje tu żadnej strony, ale wykopek bez emocjonalnej kwalifikacji nie potrafi podjąć dyskusji

podstawie chromosomów lub cech fizycznych i narządów płciowych.


@Jegwan: Tak jak napisałem. To zależy jaką definicję tego pojęcia dla siebie przyjmiesz. Od tego będzie zależało dalsze przyporządkowanie.