Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić mojej kobiecie dodatkowy prezent i zastanawiałem się, czy Wykopowicze nie mogliby wysłać życzeń (1 SMS niewiele kosztuje), tylko się trochę boję podać nr telefonu, bo albo otrzyma kupę spamu albo ktoś jej wyśle coś brzydkiego. A tak miałaby fajną niespodziankę dostać życzenia od X osób :<
  • 59
  • Odpowiedz
@tera: jest wyżej podany ze dwa razy, z góry dziękuję i nie obawiam się że coś "odwalisz". Prędzej zrobią to anonimowi debile ale tak działa Internet
  • Odpowiedz
@Patrol220: W ogóle jest zainteresowanie itd. a rozmawiałem z nią i dostała "kilka SMS" od nieznajomych także słabo ten Wykop Efekt działa :P

Jeszcze nic nie mówiłem ale szczerze mówiąc spodziewałem się kilkudziesięciu SMSów a narazie mówiła o kilku, 5 czy 7 :X
  • Odpowiedz
@Feniks: @sereckone: @Blacha756: @StayAlive: @Patrol220: @KaczuszkaSpodDzbanuszka: : : @fuser: @sereckone: @mozaika: @BedeDobry: @BedeDobry: @Roobi: @tera: @rafbur:

Hej! Baaardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za życzenia, te przewspaniałe, przecudowne, przedługie i przeskromne. Bardzo miła niespodzianka. Życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt i Najszczęśliwszego Nowego Roku
oner - @Feniks: @sereckone: @Blacha756: @StayAlive: @Patrol220: @KaczuszkaSpodDzbanus...

źródło: comment_1DxCtyt2jHJ3lOFmCqeQH3tDgflEEylR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jako ciekawostkę podam, że żaden #!$%@? nie wysłał nic brzydkiego, kolega @BedeDobry: zdaje się odnalazł profil na Facebooku i nie podał go publicznie. Niby nic by się nie stało, ale jednak. I nawet CHYBA wiem, które życzenia były od Ciebie, bo odnosiły się do profilu i uśmiechu na FB :)
  • Odpowiedz