Wpis z mikrobloga

@xadereq: zgadza się. Ceny biletów w cenie przejazdu autobusem gdy bukujesz stosunkowo wcześniej, bardzo dobrze rozwinięta sieć połączeń obejmująca praktycznie całe Indochiny. Bardzo miła obsługa, mnóstwo akcji promocyjnych itp.
  • Odpowiedz
@xadereq: co?
lecialem nimi bardzo czesto i nigdy w cenie biletu nie bylo posilku ani bagazu nadawanego. Zawsze bookowalem bezposrednio przez strone. Nawet jak lecialem AirAsia X.
  • Odpowiedz
@zpqm: TST - DMK, mój błąd. Nic nie dopłacaliśmy, kupowane bezpośrednio przez AirAsia. Gdyby nie dane osobowe to bym Ci receipt wysłał ;)
  • Odpowiedz
@zpqm: AirAsia to linie budżetowe. Posiłku nie ma w standardzie - mi przynajmniej się nigdy nie trafiło a mam już za sobą prawie 20 lotów Airasia - tak jest na pewno na krótszych liniach poza granicę Tajlandii i wewnątrz kraju. Moje najdłuższe loty poza Tajlandię tymi liniami to loty do Mandalay, Rangunu i Ho Chi Minh i tam nie dostałem nigdy posiłku. Podejrzewam, że posiłki mogą być przy dłuższych trasach na
  • Odpowiedz
@xadereq: Nie byłem ale te dwie pierwsze wyspy podobno zajebiste zwłaszcza Koh Ngai jedyne co to łódź z Hat Yao chyba dość drogo wychodzi. Krabi to wiadomo dobra baza wypadowa żeby zrobić wszystko dookoła. Elegancko
  • Odpowiedz
@roo-bin: chętnie kiedyś podzielę się wrażeniami i tipami jakbyś chciał, samo Koh Ngai drogo wychodzi i mi osobiście pomimo „rajskości” średnio mi się podobało. Ale widoki i beztroskość jak ktoś lubi takie klimaty to nie do podrobienia.
Tak teraz myśle że łysego oglądam bo się stęskniłem za Azją :( a jeszcze aspekt komediowy jest nie do podrobienia. Ale teraz w życiu średnio będę miał możliwość i ekipę żeby się tam pojawić,
  • Odpowiedz
@zpqm: Z ciekawości sprawdziłem sobie jak teraz wygląda konfigurator lotu i raczej nic się nie zmieniło - w standardzie do ewentualnego odhaczenia lub zmiany bagaż rejestrowany i rezygnacja z ubezpieczenia. Posiłków i wyboru miejsca (w tym także niezrozumiałych dla mnie hot seats) nie wbijają w standard konfiguracji więc faktycznie jak nie wybierzez to nie dorzucą sami.
  • Odpowiedz
@xadereq: jedynym problemem może być "inna tajskość" tych prowincji bo to są prowincje muzułmańskie. Zawsze mnie osłabia widok kobiet wskakujących do wody w "pełnym rynsztunku"
  • Odpowiedz
@roo-bin: ja tez lecialem mnostwo razy, nawet na trasach Sydney - KL oraz KL - Delhi gdzie leci A330 i tak nic nie bylo w standardzie.
Teraz 5 sierpinai bede lecial z nimi do Australii z Bali, juz mi 3 razy zmieniali godzine odlotu.
  • Odpowiedz